Logo Crossweb
This event has already taken place. Check upcoming events

BiteIT #74: Customizajca przeglądarki internetowej z użyciem Selenium

Event:
BiteIT #74: Customizajca przeglądarki internetowej z użyciem Selenium
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
01.12.2021 (wednesday)
Time:
17:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
www:
Organizator:
Software House
Katowice, Kraków, Poznań, Rzeszów, Warszawa
Speakers:
Description:

Czy wiecie jakie możliwości daje Selenium w odniesieniu do ustawień przeglądarki internetowej? Obsługa i ustawanie okienek przeglądarki, logi z konsoli, nawigacja w przeglądarce, ustawienie odpowiedniego języka do translacji.


W swojej prezentacji Paweł opowie zarówno o tych, jak i o innych sposobach customizacji, wskaże też jak „wycisnąć” z przeglądarki jeszcze więcej. Przedstawi też przydatne wzorce i toole, które z pewnością ułatwią pracę na co dzień i oszczędzą Wam siwych włosów w przyszłości. Wspomni również o problemach z życia testera i możliwościach ich rozwiązania, dzięki odpowiednim ustawieniom przeglądarki z użyciem Selenium.Prowadzący


Paweł Wojtak | Test Engineer w JCommerce


W obszarze testów automatyzujących pracuje od ponad 5 lat. Swoje doświadczenia w automatyzacji zdobywał testując aplikacje webowe, mobilne, desktopowe oraz systemy embedded, przygotowywał również testy wydajnościowe oraz security. Na co dzień zajmuje się testami funkcjonalnymi UI oraz testowaniem API. Hobbistycznie pisze apki webowe oraz aplikacje mobilne w języku Dart przy użyciu Fluttera (kiedyś bardzo interesował go też Kotlin). Po pracy jest fanem sportu, głównie piłki nożnej, koszykówki (często wstaje w nocy by oglądać NBA na żywo). Wielką frajdę sprawia mu też tworzenie mebli i konstrukcji drewnianych.

Participants (2):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it!

Similar events