pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Dojrzałość, efektywność i zadowolenie zespołu a fazy jego rozwoju.

Event:
Dojrzałość, efektywność i zadowolenie zespołu.
Event type:
Workshops
Category:
Topic:
Date:
02.03.2020 (monday)
Time:
17:45
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Plus Jeden
Address:
ul. Za Bramką 1
www:
Description:

UWAGA: ze względu na limit liczby miejsc dla uczestników (40 osób) prosimy Was o odpowiedź na pytanie przy rejestracji. Lista uczestników zostanie opublikowana najpóźniej we wtorek 25/02.


Temat: Dojrzałość, efektywność i zadowolenie zespołu w kontekście jego faz rozwoju - jak je zwiększać?


Warsztaty o procesach, które dzieją się w zespołach zwinnych oraz o metodach, które pozwalają tymi procesami zarządzić. Będziemy je oglądać zarówno z perspektywy agile jak i psychologii. Skupimy się przede wszystkim na dojrzałości, efektywności i zadowoleniu pracowników, ponieważ są to naszym zdaniem główne czynniki przyciągania pracowników, ich motywacji jak i zadowolenia właścicieli.


Proponujemy Ci warsztaty, co oznacza, że będziemy pracować cyklem Kolba: najpierw doświadczenie, potem analiza, trochę teorii, a na koniec praktyka.


Warsztaty są częścią większego szkolenia, które prowadzimy i z którego możesz skorzystać już teraz.


Bio:


Asia Gosk - od ponad 15 lat pomagam zespołom i organizacjom rozwijać ich potencjał i przechodzić przez trudne sytuacje, a także proces zmian. Jestem praktykiem – konsultantem, trenerem, coachem i psychologiem pracującym w biznesie. Łączę wiedzę z zarządzania z Analizą Transakcyjną – teorią psychologiczną wykorzystywaną w firmach, w której się specjalizuję. Jestem jedynym w Polsce certyfikowanym Analitykiem Transakcyjnym w dziedzinie organizacji. Koordynowałam projekty szkoleniowe i rozwojowe dla klientów. Pracowałam z najwyższą i średnią kadrą managerską, zarówno indywidualnie jak i grupowo. Przeprowadziłam ponad 5000 godzin szkoleń dla organizacji.


Dawid Lewandowicz - Posiadam prawie 20 letnie doświadczenie związane z wytwarzaniem oprogramowania. Od 10 lat pracuję jako Agile Coach (CSP, PSPO) z zespołami deweloperskimi oraz infrastrukturalnymi, w tym wspierałem przejście z tradycyjnego modelu zarządzania na podejście bardziej zwinne (scrum, kanban). Pracuję również z zespołami biznesowymi. Wspieram je bazując na Customer Development Immersive, Entrepreneurship 101 oraz Professional Product Management Training – Blackblot. Charakteryzuję się niekonwencjonalnymi pomysłami, wielokontekstową analizą prowadzącą do niestandardowych rozwiązań oraz, jak określają mnie współpracownicy, jestem głosem rozsądku połączonym z kwestionowaniem status quo.
Participants (1):
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events