pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Event Storming – jak szybko odkrywać nieznane

Event:
Event Storming – jak szybko odkrywać nieznane
Event type:
Workshops
Category:
Topic:
Date:
06.07.2019 (saturday)
Time:
09:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Biuro PGS Software
Address:
Generała Maczka 6
www:
Description:

Rzeszowskie biuro PGS Software zaprasza 6 lipca 2019 roku na warsztaty Event Storming, które poprowadzi Radosław Maziarka.


Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką Event Stormingu. Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z głównymi zasadami oraz tematami pobocznymi związanymi z tą metodą. Po warsztacie uczestnicy powinni wiedzieć nie tylko jak przeprowadzić taki warsztat w swoim projekcie, ale również dowiedzą się dlaczego ta technika tak dobrze sprawdza się w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów biznesowych.

Wymagania


Kilka lat doświadczenia w branży IT – warsztaty mają niewielką wartość dla kogoś kto dopiero startuje w naszej branży. Liczba miejsc jest ograniczona!

Jak to wygląda?


Event Storming jest lekką techniką do zespołowego odkrywania i modelowania złożonych domen i problemów. To także platforma komunikacji i transferu wiedzy, która pozwala na właściwe zrozumienie problemów, z którymi spotykamy się w projekcie.


Warsztat będzie podzielony na dwie części. Najpierw przejdziemy przez etap Big Picture który pozwoli nam wydzielić mniejsze części. Następnie rozpoczniemy Design Level, który pozwoli nam skupić się na technicznej stronie rozwiązania.


Każdy z etapów będzie osobno omawiany i podsumowywany. Pozwoli to uczestnikom lepiej zrozumieć co stoi za każdym wprowadzanym elementem warsztatu.

Adresaci warsztatu


Grupą docelową warsztatu są osoby z pogranicza technologii informatycznych – developerzy, architekci, analitycy biznesowi, UX, testerzy, scrum masterzy – chcące w bardziej optymalny sposób odkrywać, wizualizować i rozwiązywać problemy z jakimi się zmagają.


Stałym punktem naszych spotkań są oczywiście kawa i pizza.


Liczba miejsc ograniczona!


You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Rzeszów

Asseco Poland S.A.
firma technologiczna

Białystok, Bielsko - Biała, Bydgoszcz, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Mielec, Opole, Poznań, Radom, Rzeszów, Sanok, Szczecin, Tarnów, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław, Łódź
technologie:
,
16 ofert pracy
 
Droptica
Software House

Rzeszów, Trójmiasto, Wrocław
technologie:
,
3 oferty pracy
 
Strix
Software House

Kraków, Rzeszów
technologie:
,
1 oferta pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Similar events