pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Gamifikacja. Jak ją wykorzystać do rozwoju biznesu?

Event:
Gamifikacja. Jak ją wykorzystać do rozwoju biznesu?
Event type:
Workshops
Category:
Topic:
Date:
11.04.2017 (tuesday)
Time:
10:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
www:
Speakers:
Description:
Kiedy: 11.04.2017 (wtorek), godz. 10:00-15:00
Gdzie: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Budynek III, sala F/H
Wstęp wolny, wymagana rejestracja: https://gamifikujemysie.evenea.pl/

Zapraszamy Was na kolejny warsztat z cyklu spotkań poświęconych gamifikacji i jej wykorzystania do celów biznesowych. Tym razem, podczas Intensywnego, pięciogodzinnego warsztatu opracujemy model gamifikacji od A do Z, wraz ze szczegółami.

Jeżeli chcesz, aby uczestnicy warsztatów gamifikowali właśnie Twój pomysł, opisz go w formularzu rekrutacyjnym. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 6 kwietnia, do godz. 15:00!

Dla kogo?

Czekamy na wszystkich startupowców i małych przedsiębiorców zainteresowanych oryginalnymi sposobami na pozyskanie oraz utrzymanie klientów. Podczas warsztatów usłyszycie m.in.: o tym, jak można wykorzystać gry, by przełożyły się na wzrost sprzedaży oraz zaangażowanie społeczności wokół Waszej marki.
Pracownicy kadr lub liderzy zespołów, to spotkanie jest również dla Was. Dzięki gamifikacji możecie wpłynąć na organizację Waszej pracy i odkryć nowe sposoby na motywowanie zespołu.

Dlaczego warto?

Będzie ciekawie! W trakcie spotkania dostaniecie dawkę najważniejszych informacji, które pomogą Wam w zaprojektowaniu własnej grywalizacji na potrzeby klientów lub współpracowników.
Będzie także praktycznie! Celem prac każdego warsztatu jest stworzenie szkieletu gamifikacji dla przyjętego pomysłu.

Prowadzenie:
Anna Rogala - posiada wykształcenie psychologiczne i marketingowe, które skutecznie łączy i wykorzystuje w projektowaniu rozwiązań gamifikacyjnych dla biznesu. Współpracowała przy projektach realizowanych zarówno przez korporacje, MŚP oraz organizacje społeczne. Regularnie prowadzi warsztaty dotyczące projektowania gamifikacji oraz konsultuje wdrażanie gamifikacji w działalność marketingową, organizacyjną i edukacyjną. Ekspert w zakresie gamifikacji w edukacji w Gdańskim Inkubatorze Starter w projekcie Lekcje Przedsiębiorczości. Członkini Polskiego Towarzystwa Badania Gier oraz ogólnopolskiego projektu "Gamifikacja Szkolnictwa Wyższego". Prelegentka TEDx Gdańsk. Obecnie zaangażowana w projekt gamifikacji na wewnętrzne potrzeby spółki G-Forces Web Management Polska oraz w projekt gamifikacji dla społeczności platformy zrzeszającej młodych naukowców CreoScience.
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Pracodawcy IT: Trójmiasto

Falcon V Systems
Firma technologiczna

Trójmiasto
technologie:
,
1 oferta pracy
 
EPAM Systems (Poland)
Software House

Katowice, Kraków, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław
technologie:
,
20 ofert pracy
 
AirHelp
Firma technologiczna

Berlin, Kraków, Trójmiasto
technologie:
,
2 oferty pracy
 
Zobacz wszystkie firmy >>

Similar events