pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

GFT piąTech #11: Dlaczego KAŻDY powinien znać Kubernetesa?

Event:
GFT piąTech #11: Dlaczego KAŻDY powinien znać Kubernetesa?
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
03.07.2020 (friday)
Time:
15:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Online Event
Address:
On your computer
www:
Description:

Kubernetes to open-source’owa platforma do automatyzacji i skalowania aplikacji kontenerowych. Korzystamy z niej w mnóstwie nowych projektów i chcemy, żeby stała się vanilla skillem: naszą ambicją jest, by developer #teamgft potrafił ogarnąć cały pipeline dostarczania! Jak to zrobimy? I dlaczego właśnie Kubernetes?


Marcin Kowalski zaprasza na kolejny GFT piąTech: tym razem będzie gościć inżyniera DevOps, Adama Ulachę, który od niedawna jest także naszym wewnętrznym Kubernetes Evangelist :). Dowiecie się czym jest Kubernetes i dlaczego zależy nam na jego popularności w GFT i o tym, jak skutecznie dzielić się wiedzą w dojrzałej organizacji IT.


Adam Ulacha, w branży IT od 20 lat, jest długodystansowcem (już w podstawówce na WFie wolał pływać 1500m niż ścigać się sprintem) – 10 lat spędził w telekomie – utrzymywał i wdrażał narzędzia do monitorowania IT na kilkuset maszynach i spędził wiele godzin w serwerowniach instalując soft z płyt CD. W GFT od 8 lat – przez pierwsze sześć dbał o krytyczną aplikację bankową 24/7 dla jednego z największych banków inwestycyjnych – wie co to produkcyjne fakapy w środku dnia, całonocne on-calle i release'y trwające cały weekend - także jako Team Leader i Service Manager. Od 2 lat zgłębia tajniki DevOps i wrócił na ścieżkę stricte techniczną. Przeżył kilka rewolucji w IT – od serwerów fizycznych, poprzez maszyny wirtualne, aż po chmurę i konteneryzację – stąd jego obecne zainteresowanie Kubernetesem. Oprócz pracy dla klienta, w GFT prowadzi inicjatywę „Kubernetes for Developers”, która pomaga naszym programistom zbudować kompetencje w obszarze wdrażania ich aplikacji na platformę Kubernetes.

You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events