pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

Kluczowe protokoły państwa McCarthy – jak i po co ich używać?

Event:
Kluczowe protokoły państwa McCarthy – jak i po co ich używać?
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
03.12.2019 (tuesday)
Time:
17:45
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Plus Jeden
Address:
ul. Za Bramką 1
www:
Description:

UWAGA: ze względu na limit liczby miejsc dla uczestników prosimy Was o odpowiedź na pytanie przy rejestracji. Lista uczestników zostanie opublikowana najpóźniej we wtorek 26/11


Temat: Kluczowe protokoły państwa McCarthy – jak i po co ich używać?


Sporo się mówi o tym, jak usprawniać komunikację w zespole, jak poprawiać współpracę i zaangażowanie ludzi pracujących razem. Na ten temat powstało już mnóstwo opracowań i zarazem wymyślono wiele metod i technik, że wystarczy wspomnieć o Liberating Structures, Kontraktach czy ogromnym zagadnieniu Analizy Tranzakcyjnej. Ja chciałabym przybliżyć wam dość stare i chyba słabo znane praktyki państwa McCarthy. Być może część z was słyszała o tym małżeństwie, które rozpoczęło swoje badania nad dynamiką zespołów w Microsoft'cie, a potem kontynuowało prace na własną rękę konstruując tzw. The Core, czyli system wspierający właśnie komunikację i współpracę w zespołach. Protokoły są niezwykle proste do zrozumienia, zastosowania i przestrzegania, a jednocześnie potrafią mocno poprawić relacje w zespole, wzajemne zrozumienie, komunikację, a także wyeliminować niepotrzebne konflikty. Na spotkaniu przedstawię wam ich ideę, wytłumaczę zasady użycia, a następnie przećwiczymy na przykładach ich zastosowanie, tak abyście mogli po meetupie przejść do codziennego używania wybranych, najbardziej dla was wartościowych Protokołów.


BIO: Od kilkunastu jestem związana z projektami, produktami, zespołami i procesami. Po stronie agile początkowo pracowałam jako Scrum Master i Agile Coach wspierający transformację Allegro i PayU na Scruma, coachowałam kilkanaście zespołów rozpoczynających pracę scrumem i współtworzyłam oraz prowadziłam szkolenia ze Scruma i Kanbana dla kilkuset osób. Potem zainteresowałam się Kanbanem i jego zastosowaniem w Infrastrukturze. W pracy interesują mnie przede wszystkim ludzie i interakcje, bo wierzę, że dla zgranego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Jestem gorącą zwolenniczką limitowania pracy, walki z multitaskingiem i pytania „dlaczego”. I bardzo lubię wbijać szpile.
You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events