Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Wydarzenie odwołane
This event has already taken place. Check upcoming events

KraQA #44 - Dlaczego automatyzacja się nie udaje & Co zaoferuje nam Selenium 4?

Event:
KraQA #44 [Canceled]
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
17.03.2020 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Fabryczna 20A
Address:
Fabryczna 20A
Strona www:
Agenda:
  • 18:00 - 18:10 Rozpoczęcie
  • 18:10 - 19:00 Daniel Dec - "Dlaczego automatyzacja się nie udaje?"
  • 19:00 - 19:30 Networking
  • 19:30 - 20:15 Grzegorz Witek - "Co zaoferuje nam Selenium 4?"
Description:

17 marca obchodzony jest dzień Świętego Patryka, patrona Irlandii. Święto to jest przede wszystkim kojarzone z piciem piwa. Spotkajmy się w tym dniu i uczcijmy go należycie w testerskim towarzystwie! Ponownie spotykamy się w SmartRecruiters w budynku na Fabrycznej 20A o godzinie 18:00.


Daniel Dec - "Dlaczego automatyzacja się nie udaje?


Automatyzacja – dużo się o niej mówi, wiele projektów chwali się, że mają automatyzację, tylko nieliczni jednak widzieli ją prawidłowo działającą i czerpią z niej pełną piersią. Chciałbym przyjrzeć się automatyzacji w krzywym zwierciadle i spróbować odwrócić niejeden okręt płynący na górę lodową. Czy jesteś testerem, programistą, managerem, analitykiem czy devopsem myślę, że będziemy się równie dobrze bawić.


Grzegorz Witek - "Co zaoferuje nam Selenium 4?


Selenium 4.0 już niebawem oficjalnie zadebiutuje. Póki co, wciąż możemy cieszyć się stabilną wersją 3.x. Ciekawscy mogą już sprawdzać jak działają nowości w wersji 4.0 korzystając z wydanej alpha (obecnie z numerkiem 4). Podczas krótkiej prezentacji pokażę główne zmiany i opowiem jakie mogą one mieć znaczenie dla nas wszystkich. Jak nowa wersja może wpływać na istniejące już testy, cały projekt, a także używany przez nas framework. Wspólnie przeanalizujemy różnice w kodzie źródłowym Selenium, skupiając się na tym co one oznaczają dla nas testerów i osób rozwijających framework'i testowe. Ogólnie, co nowego dla nas zgotowali programiści Selenium, co może pójść nie tak kiedy zaczniemy używać wersji 4.0 i jakie nowe feature'y zostały dla nas zaimplementowane.


Serdecznie zapraszamy!




Profile of employers

Similar events