Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Level Up Skills & Project Loom

level-up-skills-project-loom
Event:
Level Up Skills & Project Loom
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
12.06.2024 (wednesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Budynek Delta
Address:
Towarowa 35
Description:

Zapraszamy na kolejny meetup Java User Group Poznań!


Game on: How CTF Competitions Level Up Your Professional Journey

Prelegent: Mateusz Hołowiecki, Principal Software Engineer at Egnyte Poland

Abstrakt: W tej prezentacji podzielę się moją osobistą podróżą i doświadczeniami związanymi z konkursami Capture The Flag (CTF) oraz tym, jak wpłynęły one na moje życie zawodowe. Konkursy CTF to nie tylko cyber wyzwania; to transformacyjne doświadczenia, które doskonalą Twoje umiejętności rozwiązywania problemów, zwiększają Twoją kreatywność i kształtują Twoją perspektywę.

Podam przykłady z życia wzięte, pokazujące, jak umiejętności i wiedza, które zdobyłem w konkursach CTF, płynnie wkomponowały się w moją codzienną pracę.

Spodziewaj się, że usłyszysz o incydentach, w których wyzwania CTF nauczyły mnie myśleć jak atakujący, pomagając w identyfikowaniu i łagodzeniu luk w naszych systemach

Pod koniec tej prezentacji zyskasz wgląd w praktyczne zastosowania doświadczeń CTF w świecie zawodowym i, miejmy

nadzieję, zainspirujesz Cię do wyruszenia w własną podróż, aby „wyrównać” swoją karierę poprzez konkursy CTF.


PROJECT LOOM - ZABÓJCA PROGRAMOWANIA REAKTYWNEGO

Prelegent: Krzysztof Gonia, który ma dziewięć lat doświadczenia, z czego pięć spędził w globalnej korporacji z siedzibą w Dolinie Krzemowej. Jest także aktywnym wykładowcą, od kilku lat regularnie uczącym ludzi którzy chcą wejść do świata IT.

Abstrakt: Wraz z Javą 19 Oracle składa na nasze ręce narzędzie, które od jakiegoś czasu kusiło deweloperów obietnicą poprawy wydajności na równi z programowaniem reaktywnym — tyle że bez karkołomnych komplikacji w kodzie i konieczności zaangażowania senior deweloperów.

Jednym słowem, Project Loom wychodzi z fazy prototypu i wchodzi na salony projektów komercyjnych w niezłym stylu, już teraz obiecując poprawę wydajności starszych aplikacji bez wielkich zmian w kodzie.


Sponsor wydarzenia:

PSI Polska to część koncernu PSI Software SE, międzynarodowego dostawcy oprogramowania do zarządzania produkcją, logistyką, energią i transportem publicznym. Firma od ponad 50 lat prowadzi złożone projekty wdrożeniowe na całym świecie. Ponad 400-osobowy zespół PSI Polska rozwija oprogramowanie dla potrzeb całego koncernu, a także realizuje wdrożenia systemów w kraju i za granicą. W Polsce z rozwiązań PSI korzystają m.in. ABM Greiffenberger, Aflofarm, ArcelorMittal, Asmet, CCC, Empik, Inter Europol, Inter Cars, LPP, MPK Poznań, OSM Piątnica, Volkswagen.


Nagrody dla uczestników:

  • 2 książki od Wydawnictwa Helion
  • 2 licencje na produkty JetBrains


Afterparty: Piwo w Fort Colomb, Poznań

Dołączcie do nas na kolejnym spotkaniu JUG Poznań!

Profile of employers

Similar events