pl

Log in

Nie masz konta? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
<< Go to event list
This event has already taken place. Check upcoming events

NOVOTalks - Audit and monitoring in distributed systems

Organizowane
przez firmę IT
Event:
NOVOTalks - Audit and monitoring in distributed systems
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
11.06.2019 (tuesday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Klub Re
Address:
św. Krzyża 4
www:
Organizator:
Firma technologiczna
Kraków
Speakers:
Description:

Zapraszamy na kolejny meetup z cyklu NOVOTalks. Tym razem na scenie dobrze Wam znany Tomasz Nocoń (Software Developer, NOVOMATIC Technologies Poland).


Podczas prezentacji Tomka dowiecie się w jaki sposób przeprowadzić audyt oraz monitoring rozproszonego systemu. Poznacie takie techniki jak wykorzystanie protokołu OpenID Connect do identyfikacji użytkowników, lokalizowanie użytkowników po adresie IP, analiza aktywności użytkowników, agregowanie oraz wizualizacja danych, zbieranie, grupowanie oraz routing wiadomości, monitorowanie aplikacji oraz alarmowanie o zagrożeniu.


Zobaczycie również na żywo przykładowy audyt systemu oparty na stosie EFK (Elasticsearch, Fluentd, Kibana) oraz monitoring aplikacji z wykorzystaniem Prometheus, InfluxDB oraz Grafana.


To nie jest kolejny nudny wykład, a spora dawka interakcji z publicznością. Co dokładnie mamy na myśli? Przyjdźcie i sami się przekonajcie!

Zapraszamy nieodmiennie na chrupiącą pizzę i zimne napoje!


Spiker: Tomasz Nocoń - Programista z ponad 5 letnim doświadczeniem w branży IT. Na co dzień zajmuje się technologiami backendowymi oraz aktywnie bierze udział w pracach frontendowych oraz DevOps. Zwolennik konteneryzacji, mikroserwisów oraz wolnego oprogramowania. Obecnie specjalizuje się w analizie oraz przetwarzaniu danych.


You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it! >>

Similar events