Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

"Przyrost" czy Porządny Przyrost?

Event:
"Przyrost" czy Porządny Przyrost?
Event type:
Meetup
Category:
Topic:
Date:
13.06.2022 (monday)
Time:
18:00
Language:
Polish
Price:
Paid
City:
Place:
Dynatrace Polska
Address:
Al. Grunwaldzka 411, Gdańsk
Description:

Gościem kolejnego spotkania Agile3M będzie Kuba Szczepanik, a będziemy rozmawiać o „przyrostach” oraz Porządnych Przyrostach.


O czym będziemy rozmawiać?

Praca w krótkich odcinkach czasowych to jedna ze składowych najpopularniejszych technik zwinnych. Niektórym zespołom może umykać fakt, że np. w Scrumie w każdym Sprincie powinien powstać Przyrost. Praca w krótkich odcinkach czasowych i z wytworzeniem wartości dodanej w produkcie jest trudna. W prezentacji, na bazie bardzo różnorodnych przykładów (w tym obrazowe przypadki ze świata „agile poza IT”) pokażę różnicę między różnymi rozumieniami przyrostowości i podam argumenty za tym, by tak właśnie pracować w zespole prawdziwie zwinnym. Podpowiem listę działań, które uczestnik mojej prezentacji może zrobić, by usprawnić porządne Przyrosty w swoim produkcie.


O prowadzącym

Pomagam przejść przez zmianę firmom, które chcą wykorzystać potencjał tkwiący w zwinności. Jestem konsultantem, mentorem i trenerem, specjalizującym się w temacie zwinnych transformacji dużych organizacji. Wspieram bezpośrednio zespoły projektowe rozwijające swoje produkty i pomagam wyjść z podejściem zwinnym do kręgów „biznesowych” w firmach. Moją misją jest propagowanie porządnej zwinności w zespołach i firmach oraz przeciwstawienie się płytkim zmianom oraz stosowania Agile-In-The-Name-Only. Jestem współautorem portalu agile247.pl i podcastu „Porządny Agile”, piszę też na swoim blogu kubaszczepanik.pl i szykuję książkę o zwinnych transformacjach – więcej informacji na stronie zwinneorganizacje.pl.


Miejsce spotkania

Siedziba firmy Dynatrace, Gdańsk, aleja Grunwaldzka 411, budynek Platinum

Profile of employers

Similar events