Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

Puzzle Kompetencji 2024 - Analiza danych i AI

puzzle-kompetencji-2024-analiza-danych-i-ai-warszawa
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
04.06.2024 (tuesday)
Time:
09:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Golden Floor Centrum Centrum konferencyjno-szkoleniowe
Address:
al. Jerozolimskie 65/79
Description:

Kolejne bezpłatne spotkanie z cyklu Puzzle Kompetencji Comarch przed nami!

Zapraszamy na stacjonarne prezentacje, warsztaty i networkingowe spotkania z Trenerami i Pracownikami Centrum Szkoleniowego Comarch!


Dołącz do drugiego spotkania w ramach cyklu Puzzle Kompetencji, tym razem w Warszawie!


Zgłębiaj z nami tajniki analizy danych i wykorzystaj elementy AI!Analiza danych pozwala na bardziej świadome i trafne podejmowanie decyzji, a połączenie analizy danych z narzędziami wykorzystującymi algorytmy sztucznej inteligencji (AI) to kluczowy krok w optymalizacji procesu analizy danych!


Dołącz do nas, aby zgłębić praktyczne zastosowania Power BI w integracji, analizie i wizualizacji danych. Dowiesz się również, jak algorytmy sztucznej inteligencji mogą wspierać analizę danych, wykrywając subtelne wzorce i zależności, co przekłada się na bardziej precyzyjne wnioski i prognozy.Dlaczego warto wykorzystywać AI w analizie danych?

  • Algorytmy sztucznej inteligencji potrafią przetwarzać duże ilości danych w krótkim czasie
  • Narzędzia AI potrafią wykrywać subtelne zależności i wzorce w danych, co może prowadzić do bardziej precyzyjnych wniosków i prognoz
  • Integracja analizy danych z narzędziami AI umożliwia automatyzację wielu procesów, co pozwala na oszczędność czasu i zasobów ludzkich

 


Wydarzenie jest skierowane do podmiotów biznesowych (osób prawnych). Aby zgłosić chęć udziału w wydarzeniu, zarejestruj się za pomocą firmowego adresu mailowego i podaj NIP firmy, którą reprezentujesz lub skontaktuj się z osobą odpowiedzialną za rozwój i szkolenia w swojej firmie. 


Stacjonarna forma wydarzenia narzuca na nas ograniczenie ilości dostępnych miejsc.


W związku z tym, prosimy o zgłoszenia max 2 osób z danej firmy. W przypadku zgłoszeń przekraczających wspomniany limit, decyduje kolejność zgłoszeń. 

Profile of employers

Similar events