Logo Crossweb
This event has already taken place. Check upcoming events

RJUG #40 "Legacy - błogosławieństwo czy kara?"

Event:
RJUG #40 "Legacy - błogosławieństwo czy kara?"
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
10.08.2022 (wednesday)
Time:
19:00
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Lord Jack
Address:
Rynek 4
www:
Description:

RJUGowicze, zapraszamy na kolejne spotkanie naszej grupy! Kolejny raz spotkamy się stacjonarnie w Lord Jack, tym razem na panelu dyskusyjnym.

  • "Legacy - błogosławieństwo czy kara?"


Nasi paneliści:

  • Józef Tokarski

Full-stack Java/Web developer i tech-lead w Sii Polska.

Wcześniej pracował w różnych technologiach i rolach w branży IT. Dlatego wybór Javy na trzon swojego skill-setu nie jest wyborem przypadkowym. Realizując każdy projekt stara się go czuć i rozumieć w wielu aspektach, dlatego z powagą zajmuje się również Front-endem Webowym. Z zamiłowaniem wdaje się w każdą dyskusję o programowaniu, o dobrych i złych rozwiązaniach i o tym, co można zrobić lepiej. Poza programowaniem nie potrafi pochwalić się żadnym ciekawym hobby.


  • Artur Skowroński

W tym roku stuknęła mu dycha w branży. Dekadę tą spędził przy bardzo różnych projektach - od takich które startował od zera, do grubo starszych od niego. Całe życie walczy o to, żeby nie musieć klepać CRUDów… nawet jeśli oznacza to robotę szambonurka w systemach legacy. Po trzech latach fascynującej (bez ironii) przygody w ponad czterdziestoletniej architekturze, aktualnie pracuje jako Tech Lead w VirtusLab przy projekcie https://vived.io


Do zobaczenia! Koniecznie potwierdźcie swoją obecność.You see an error in an event? The event is out of date? Tell us about it!

Profile of employers

Similar events