Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Wyślij
This event has already taken place. Check upcoming events

Walka z silosami w organizacji....

Event:
Walka z silosami w organizacji....
Event type:
Workshops
Category:
IT
Topic:
Date:
06.02.2023 (monday)
Time:
17:45
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Wojskowa 6
Address:
Wojskowa 6
www:
Description:

Walka z silosami w organizacji.... Jak wyglądała zmiana sposobu pracy w zespołach komponentowych na feature teams. Poznasz jakie popełniliśmy błędy i jakie z tego wyciągnęliśmy wnioski.

Warsztaty dla scrum masterów, agile coachy, menagerów i członków zespołów.

Informacje o warsztacie: Podczas warsztatów poznasz jaką drogę przeszliśmy podczas zmiany sposobu pracy w dziale it jednej z firm e-commerce. Podzielę się doświadczeniem i obserwacjami w przejściu z wytwarzania i rozwoju oprogramowania w zespołach komponentowych na pracę w zespołach ficzerowych. Zobaczysz jaki był stan przed zmianą, jak wyglądała droga do przejścia na nowy sposób pracy, czego się nauczyliśmy.

Wspólnie zmapujemy dynamikę działania dużej organizacji przy wykorzystaniu narzędzia myślenia systemowego: causal loop diagram (CLD). Wspólnie odpowiemy sobie na pytania: Jak rozwijać produkt z wieloma zespołami scrumowymi? Jak wpływ na kulturę i działanie organizacji ma struktura? Prawo Larmana Jakie są typowe problemy, które napotykają organizacje przechodzące na Agile? Jak tworzyć diagramy systemowe(CLD)by pomóc zobaczyć dynamikę działania dużej organizacji? Jak poradzić sobie z niskim Bus-Factor i ryzykiem odejść specjalistów. Jak prowokować działanie na kadrze kierowniczej?

Prowadzący Marcin Grobelny

Bio: Scrum master | agile coach. Od 5 lat pomagam serum masterom, product ownerom i liderom z branży finansowej i e-commerce. Agile to dla mnie poszukiwanie sposobów na robienie rzeczy inaczej. To tworzenie przestrzeni otwartej na eksperymenty i uczenie się na dzięki nim. Obecnie pracuję jako scrum master w jednym ze znanych polskich banków. Członek społeczności Agile Poznań i Agile/Scrum Community Poznań onsite. Prywatnie lubię trekking górski, dobrą kuchnię, piwa kraftowe, fantastykę i gry planszowe.


Participants (1):

Profile of employers

Similar events