Logo Crossweb

Log in

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
This event has already taken place. Check upcoming events

[WTM - Poznań] International Women's Day - Impact the Future

wtm-poznan-international-women-s-day-impact-the-future
Event:
[WTM - Poznań] International Women's Day - Impact the Future
Event type:
Meetup
Category:
IT
Topic:
Date:
07.03.2024 (thursday)
Time:
17:30
Language:
Polish
Price:
Free
City:
Place:
Concordia Design
Address:
Zwierzyniecka 3
Description:

Nareszcie nadszedł ten czas!


Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet spotkajmy się w wyjątkowych wnętrzach Concordia Design i spędźmy ten wieczór razem!


Google Developer Groups Poznań oraz Women Techmakers organizują dla Was konferencję:


International Women’s Day 2024 - Impact the Future

  • 7 marzec 2024 (czwartek)
  • 18:00-23:00 (rejestracja od 17:30)
  • Concordia Design [Poznań, ul. Zwierzyniecka 3]
  • bezpłatna rejestracja uczestnictwa
  • fantastyczne prelekcje - technologia oraz power speech
  • ponad 100 uczestniczek i uczestników
  • 3 godzinny networking z przekąskami 


Specjalnie dla Was wystąpią:

Małgorzata (Rita) Łyczywek

Head of Technology w Fundacji CODE:ME, inżynierka oprogramowania w Wizards of the Coast, edukatorka. Prowadzi bloga technologicznego flynerd.pl, gdzie dzieli się wiedzą dotyczącą IT i uczy programowania. Mentorka wielu warsztatów programowania dla kobiet. W ubiegłym roku utytułowana nagrodą Women Who Code: 100 Technologists To Watch.


Basia Sobkowiak

Data Scientist - Project Head w GFT Technologies, w codziennej pracy skupia się na rozwiązaniach machine learning i AI. Posiada wieloletnie doświadczenie jako manager zespołu data science dostarczającego projekty ML end-to-end, zarówno na platformach on-premise jak i chmurowych. W projektach łączy dwa światy: technologiczny i biznesowy. Wspiera również poznański oddział Women in Machine Learning and Data Science (WiMLDS) w działaniach wspierających kobiety w tym obszarze. 


Ewelina Skowron

Programistka Androida w StethoMe, której pasją jest tworzenie innowacyjnych produktów zmieniających życie ludzi. Już od początku swojej kariery zakochała się w Androidzie, widząc w nim nieograniczone możliwości rozwoju. Wierzy, że technologia powinna być narzędziem do rozwiązywania realnych problemów ludzi. W swojej pracy kładzie duży nacisk na jakość, użyteczność i dostępność tworzonych rozwiązań. Dodatkowo angażuje się jako mentorka oraz organizatorka w GDG, gdzie dzieli się swoją wiedzą i wspiera rozwój społeczności technologicznej. Jest również zwolenniczką zdrowia psychicznego, uważając, że tylko wypoczęty i zdrowy umysł może generować wartościowe pomysły i rozwiązania.


Justyna Lach 

Dyrektorka Marketingu w YES, która wraz z zespołem tworzy wyjątkowe - jak to sama nazywa - (nie)reklamy biżuterii, w których w centrum zawsze stoją kobiety - w każdym wieku! Posiada ponad 10 lat doświadczenia w marketingu online i offline, strategii i PR. Na swoim koncie ma dziesiątki zrealizowanych międzynarodowych projektów. 


Aleksandra Saporznikow Katarzyna Grobelna-Szygenda

Ola od ponad 6 lat tworzy produkty w Allegro, skupiając się na obszarze pozakupowym i Allegro Charytatywni. Wykorzystuje technologię do wspierania organizacji charytatywnych na dużą skalę. Buduje proste i użyteczne produkty, opierając się na danych. Ciągle się rozwija, a jej mottem jest "Kiedy jak nie teraz". Prywatnie miłośniczka sportów wodnych, żeglarstwa i bezpiecznego pływania.

Kasia od 13 lat zarządza roadmapami technologicznymi i partnerami w Allegro. Planuje i nadzoruje wdrażanie produktów cyfrowych. Eksperymentuje z metodami zwiększania wartości produktu i optymalizacją procesów. Prywatnie mama dwóch córek, miłośniczka żeglarstwa, pływania i pokonywania wyzwań.


Karolina Dopierała

W Capgemini od 4 lat, aktualnie łączy rolę inżyniera danych, architekta danych i people managera. Od 12 lat w świecie przetwarzania danych, od 2 lat z głową w chmurach... konkretnie w chmurze Azure. Jej oczkiem w głowie jest Databricks, zaraża innych pasją do tej technologii. W wolnych chwilach spędza czas z rodziną i planuje kolejne podróże, te bliższe, i te dalsze.


Jeśli skończyły się już bilety w puli A oraz B, to pobierz bilet z ostatniej - dodatkowej puli


Poznajcie naszych sponsorów: BritenetYESStethoMe® , AppchanceAllegroCapgeminiGoogleInvest in PoznańGFT


Patronatem medialny zapewnia: Flynerd.plPodcast - Porozmawiajmy o ITCODE:MEWake up and CodeProgramuj Dziewczyno! ,  Fundacja Panda Team im. Michałka TarachowiczaAga Wysocka , Bookowski


Nie możemy doczekać się spotkania z Wami!

Profile of employers

Similar events