Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Cloud Solutions Architect

Added: Over a month ago

Key information

Type: Other
Level: senior

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract

Required technologies /tools

Expected:
Bash
PostgreSQL
Python

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Tworzymy pionierskie rozwiązania dla branży telekomunikacji, lotnictwa, hi-tech czy motoryzacji. Pracujemy z wykorzystaniem najnowszych technologii (m.in. Kubernetes, Apache Kafka, stos ELK) przy budowie i rozwoju nowych usług chmurowych dla klientów z Dubaju, USA oraz całej Europy. Dołączając do naszego zespołu będziesz mieć wpływ na rozwój nowego produktu Comarch Infraspace Cloud. Dzięki niemu pomagamy tworzyć, wdrażać i modernizować aplikacje biznesowe oraz administrować nimi w chmurze. Jeśli jesteś zainteresowany pracą z technologiami chmurowymi i masz doświadczenie z zakresu administrowania systemami IT, zapoznaj się z ofertą, aplikuj i dołącz do naszego zespołu. PROFIL PRACOWNIKA
  • Ukończone studia magisterskie z zakresu informatyki lub pokrewnych dziedzin
  • 5-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku Starszego Inżyniera Systemowego i administracji systemami IT
  • Bardzo dobra znajomość baz danych PostgreSQL
  • Umiejętność pisania skryptów w Python, Bash
  • Umiejętność pracy z Gitlab
  • Znajomość systemów operacyjnych: Linux (RedHat / Centos)
  • Znajomość technologii: Apache, Nginx, Tomcat, PostreSQL, MySQL
  • Znajomość zagadnień i narzędzi do backupu i monitoringu
  • Znajomość narzędzi do witrualizacji Vmware ESXI / KVM
  • Znajomość podstawowych zagadnień sieciowych
  • Mile widziana znajomość: Ceph, platformy OpenStack
TWOJE ZADANIA
  • Wdrożenie, monitorowanie i utrzymanie na platformie różnych wersji baz danych PostgreSQL
  • Konfiguracja dodatkowych funkcji do baz danych PostgreSQL na podstawie wymagań zdefiniowanych przez właścicieli projektów
  • Współpraca z innymi zespołami w celu naprawienia problemów napotkanych w trakcie użytkowania baz danych PostgreSQL
  • Identyfikacja, dokumentowanie, automatyzacja, a także tworzenie procesów dla powtarzających się zadań
  • Sugerowanie wdrożenia potencjalnych ulepszeń w zakresie wykorzystywanych technologii i realizowanych procesów
DLA CIEBIE
  • Praca na pełen etat w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjna stawka wynagrodzenia adekwatna do posiadanych umiejętności
  • Elastyczny czas pracy
  • Praca w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Szansa na rozwój zawodowy i szeroki pakiet szkoleń wewnętrznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca nad nowoczesnymi technologiami
  • Udział w unikalnych projektach realizowanych dla międzynarodowych liderów z takich branż jak motoryzacja, lotnictwo, hi-tech, finanse, telekomunikacja
  • Dostęp do kompleksu rekreacyjnego
  • Możliwość dodatkowych certyfikacji
  • Brak dress code’u
  • Kameralne pokoje, aneksy kuchenne z kawą i herbatą

Similar offers in your area