Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Frontend Developer (wszystko.pl)

Refreshed: Over a month ago

Key information

Type: Frontend
Level: regular

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract

Required technologies /tools

Expected:
Angular
Welcome:
GIT
CSS3
HTML5
JavaScript

other requirements

Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Interesuje Cię branża e-commerce i chcesz tworzyć infrastrukturę mikroserwisową? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Aktualnie do zespołu rozwoju aplikacji wszystko.pl poszukujemy programisty Angular. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, aplikuj i razem z nami pracuj nad rozwiązaniami z których będzie korzystać milion lub więcej użytkowników! Nie czekaj, aplikuj już dziś! PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne (również studenci ostatnich lat)
  • Bardzo dobra, komercyjna znajomość frameworka Angular (minimum 2 lata doświadczenia)
  • Znajomość Javascript, HTML5, CSS3 oraz szeroko pojętych narzędzi webowych pozwalających tworzyć nowoczesne interfejsy
  • Doświadczenie w pracach nad rozwiązaniami e-commerce dla co najmniej 500 000 użytkowników
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość:
    • Systemu kontroli wersji Git / Azure DevOps
    • ReactNative
TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie i utrzymywanie nowych mikroserwisów odpowiadających za procesy e-commerce
  • Badanie wydajności – zawsze może być lepiej i szybciej
  • Współpraca z zespołem frontend developerów i analityków biznesowych
  • Integracja z narzędziami ML / AI
  DLA CIEBIE
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach

Similar offers in your area