Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Angular (FinTech Apfino)

Added: Over a month ago

Key information

Type: Frontend
Level: regular

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract, contract of mandate

projects

Used Technologies/Tools:
Key: Angular, CSS3, HTML, JavaScript

Required technologies /tools

Expected:
CSS3
Angular
HTML5
JavaScript

other requirements

Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Dołącz do nowego startupu Comarch Apfino! Rozwijamy chmurową platformę finansową dla firm. Naszą misją jest upraszczanie życia przedsiębiorcy, poprzez automatyzację procesów obsługi finansów. Realizujemy zadania od projektowania, programowania, testowania aż do momentu wdrożenia systemu. Dołącz do naszego zespołu i twórz nowoczesne oprogramowanie w architekturze microservices/cloud w praktyce wykorzystując AgileLean. Nie czekaj, aplikuj już dziś!  PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość: Angular 6+, JavaScript, HTML5, CSS (Sass), NodeJS
  • Wiedza z zakresu baz danych (PostgreSQL)
  • Doświadczenie w projektowaniu/używaniu mikroserwisów
  • Umiejętność pracy z repozytoriami kodu na bazie Git oraz w metodykach zwinnych
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Mile widziana znajomość: REST API, Kubernetes, Confluence, JIRA, npm
TWOJE ZADANIA
  • Implementacja nowych funkcjonalności w architekturze microservices/cloud
  • Przeprowadzanie testów developerskich
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Zaangażowanie w życie zespołu oraz jego rozwój
  • Współpraca z architektami Comarch oraz klientami
DLA CIEBIE
  • Możliwość współtworzenia nowego startupu fintechowego i realizacji własnych pomysłów
  • Elastyczne godziny pracy i praca hybrydowa po okresie wdrożenia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji w kierunku programisty frontendowego lub backendowego
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji zawodowych pracując z doświadczonymi osobami w zespole
#front-end#FinTech
Rekrutacja online

Similar offers in your area