Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista aplikacji mobilnych (React Native)

Added: Over a month ago

Key information

Type: Mobile
Level: regular

formal aspects

Contract type: employment contract, contract of mandate

projects

Used Technologies/Tools:
Key: Android, JavaScript, React Native, TypeScript
Auxiliary: Android SDK, Java, Kotlin

work

Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
Android
React Native
Welcome:
Android SDK
Java
Kotlin

other requirements

Education: university degree
Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Rozwiązania IT coraz częściej stosowane są w branży medycznej. W Comarch tworzymy oprogramowanie dla ośrodków zdrowia, jak i instytucji medycznych. Nasze projekty to Diagnostic Point, Home Health. Naszym celem jest ułatwienie pracownikom jednostek medycznych monitorowania stanu zdrowia pacjentów. Do naszego zespołu, wspieranego przez dokumentalistkę, poszukujemy programisty z doświadczeniem w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native. Jeśli tworzenie aplikacji mobilnych to Twoja pasja, sprawdź szczegóły oferty i dołącz do nas!   PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne)
  • Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych opartych o React Native
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski (oczekiwany poziom komunikatywny – pozwalający na swobodną pracę z dokumentacją)
  • Znajomość:
    • JavaScript
    • TypeScript
    • REST API
    • Redux
    • iOS
    • Android
    • GIT
  • Mile widziana znajomość:
    • Android SDK
    •  Jest
    • JsMockito
    • Java oraz Kotlin
  TWOJE ZADANIA
  • Udział w tworzeniu nowych aplikacji z zakresu usług telemedycznych
  • Współpraca z zespołem testerów, analityków
  • Rozbudowa o nowe funkcjonalności istniejących aplikacji
  • Review kodu współpracowników
  DLA CIEBIE
  • Praca pełna wyzwań i możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w innowacyjnym i rozwojowym sektorze Comarch e-Zdrowie
  • Dołączenie do zespołu profesjonalistów, wspieranych przez dokumentalistkę
  • Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem i o globalnym zasięgu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Praca w systemie hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Brak dress codu
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
#Android#react native

Similar offers in your area