Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista Erlang / C++

Added: Over a month ago

Key information

Type: Backend
Level: junior

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract, contract of mandate

projects

Type of projects:projects for clients, own product
Used Technologies/Tools:
Key: C++, Erlang

work

Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
Erlang
C++

other requirements

Education: technical university degree
Foreign language: English
Level:
Use in work:
Zastosowanie: reading documentation, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Znasz i lubisz Erlanga? My tak - tworzymy w nim system, który w czasie rzeczywistym kontroluje sieci telekomunikacyjne. To my odpowiadamy za działanie milionów urządzeń IoT oraz telefonów, u największych światowych operatorów. Wielkie wyzwanie? Niewątpliwie. Ale też ogromna satysfakcja, że potrafimy to robić dobrze, mając przy tym realny wpływ na ewolucję cyfrowego świata. Ty też możesz do nas dołączyć. Jeśli nie znasz Erlanga, a temat Cię zaciekawił, to nic straconego - potrzebujemy też programistów C++. PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe, informatyczne lub techniczne
  • Umiejętność programowania w Erlangu i/lub C++
  • Praktyczna znajomość systemu Linux
  • Znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane:
    • znajomość zagadnień telekomunikacyjnych (np. protokoły RADIUS/DIAMETER, systemy real-time, zagadnienia wysokiej dostępności, itp.)
    • wiedza z zakresu baz danych: SQL, Oracle
    • doświadczenie w organizacji pracy w SCRUM
TWOJE ZADANIA
  • Projektowanie i implementacja funkcjonalności w języku Erlang lub C++
  • Tworzenie testów automatycznych
  • Monitoring systemów czasu rzeczywistego
DLA CIEBIE
  • Szkolenia wstępne (produktowe, z obsługi aplikacji)
  • Praca przy strategicznym i bardzo dużym systemie dla operatorów telekomunikacyjnych rozsianych po całym świecie
  • Stawiamy na rozwój umiejętności naszych pracowników – zapewnimy Ci wsparcie i swobodę w rozbudowie Twoich kompetencji
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Po okresie wdrożenia - praca w systemie hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
#C++##comarch##Erlang
Rekrutacja online

Similar offers in your area