Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Programista .NET (Comarch e⁠-⁠Sklep)

Refreshed: Over a month ago

Key information

Type: Backend
Level: regular

formal aspects

Contract type: employment contract

Required technologies /tools

Expected:
.NET Core
Welcome:
Docker
Kafka
Gitlab
MSSQL
PostgreSQL

other requirements

Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Comarch e-Sklep to obecnie jedna z najpopularniejszych aplikacji dla branży e-Commerce dostępna w chmurze (SaaS). Naszymi klientami są firmy z Polski oraz Europy Zachodniej, dla których dostarczamy sklep internetowy integrujący się z systemami ERP oraz usługami zewnętrznymi wspierającymi sprzedaż internetową. Do naszego zespołu poszukujemy osób o różnym stopniu doświadczenia, które będą odpowiedzialne za rozbudowę aplikacji Comarch e-Sklep, rozwijanie integracji z Allegro, Amazon oraz innymi serwisami zakupowymi, dostawcami płatności online oraz firmami kurierskimi. Jeśli chcesz razem z nami rozwijać kompletny ekosystem do prowadzenia sprzedaży internetowej, rozwijać jeden z największych projektów e-Commerce w Polsce – nie czekaj, sprawdź ofertę i aplikuj! PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość:
    • technologii .NET/C# (.NET Core, .NET Standard)
    • relacyjnych baz danych: postgreSQL lub MSSQL
    • narzędzi do wersjonowania kodu: GitLab, TFS
  • Doświadczenie w pracach nad aplikacjami webowymi
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej)
  • Mile widziana znajomość technologii:
    • Kafka
    • Docker
    • Kubernetes
    • MongoDB
    • NService Bus
TWOJE ZADANIA
  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji Comarch e-Sklep
  • Integracja z zewnętrznymi serwisami sprzedaży (Allegro, Amazon, itd.) oraz płatności online
  • Integracja z narzędziami ML / AI
  • Tworzenie i utrzymanie testów jednostkowych
  • Badanie wydajności tworzonego kodu - zawsze może być lepiej i szybciej
  • Współpraca z zespołem frontend developerów i analityków biznesowych
DLA CIEBIE
  • Praca w jednym z największych projektów e-Commerce w Polsce
  • Rozwojowe zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, konferencji oraz możliwość rozwoju zawodowego
  •  Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach
  • Hybrydowy czas pracy

Similar offers in your area