Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT - Pentester

Added: Over a month ago

Key information

Type: QA
Level: junior

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract, contract of mandate

projects

Used Technologies/Tools:
Key: Linux, OWASP

work

Flexible working hours: Yes

Required technologies /tools

Expected:
Linux
OWASP
Security

other requirements

Foreign language: English
Level:

Benefity dla pracowników

Health
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Integration budget
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Event budget
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Development budget
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Od wielu lat zespół cyber-bezpieczeństwa Comarch pomaga chronić krytyczne obszary w różnych sektorach, takich jak e-commerce, lojalności, medycznego czy finansowego. Na co dzień pracujemy nad stałym podnoszeniem bezpieczeństwa w dużych projektach międzynarodowych. Jeśli interesują Cię zagadnienia związane z Cyber Security, chcesz łamać zabezpieczenia systemów IT i mieć wpływ na ich bezpieczeństwo - nie czekaj, dołącz do nas już dziś jako Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa IT – Pentester. PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (preferowane Informatyka/Cyberbezpieczeństwo)
  • Doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Podstawowa znajomość systemu operacyjnego Linux
  • Znajomość podatności z listy OWASP Top 10
  • Podstawowa wiedza dotycząca działania aplikacji webowych bądź mobilnych
  • Umiejętność:
    • analitycznego myślenia
    • pracy w zespole oraz motywacja do ciągłego uczenia się
    • rozwiązywania problemów oraz wyciągania wniosków
  • Dobra znajomość języka angielskiego
TWOJE ZADANIA
  • Przeprowadzanie testów penetracyjnych aplikacji webowych i mobilnych zgodnie z najlepszymi praktykami Open Web Application Security Project
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie rozwoju procesów bezpieczeństwa IT
DLA CIEBIE
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami z zakresu cyberbezpieczeństwa
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i rozwiązaniami IT
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
#OWASP#webapppentesting##cybersecurity
Rekrutacja online

Similar offers in your area