Logo Crossweb

No account yet? Forgot password

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Send
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

AIX/Linux Administrator

Refreshed: Over a month ago

Key information

Type: Backend
Level: regular

formal aspects

Contract type: employment contract

Required technologies /tools

Expected:
Bash
DNS
FTP
LDAP
SMTP
Linux
Welcome:
MySQL
Oracle
PostgreSQL

Benefity dla pracowników

Health
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie
Physical activity
  • Karta Multisport
Integration budget
  • Wyjazdy, wspólne wyjścia
Event budget
  • Wydarzenia branżowe szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne)
  • Konferencje
Office
  • Piłkarzyki, Xbox, miejsce do relaksu
  • Dostęp do kuchni, ekspres, lodówka, mikrofalówki
  • Kawa, napoje gorące, woda
  • Parking rowerowy
Additional benefits
  • Karta zniżkowa do salonów
Miejsce pracy: Warszawa
Empik to przestrzeń, w której pasja napędza ludzi i innowacje. Tworzymy ją wspólnie, wykorzystując doświadczenia, wiedzę oraz wyjątkowe charaktery i zainteresowania każdego z nas. Dzięki temu jesteśmy w TOP3 największych marek omnichannel, oferując miliony produktów, które inspirują i nieustannie pobudzają ciekawość milionów Klientów.
Twoje przyszłe zadania:
  • Monitorowanie infrastruktury IT i systemów informatycznych (w tym dyżur on-call) w celu zapewnienia pożądanego SLA dla usług;
  • Optymalizacja i rozbudowa systemów monitorowania infrastruktury IT i usług;
  • Instalacja, konfiguracja i aktualizacja systemów operacyjnych w tym optymalizacja oraz zagadnienia związane z hardeningiem, przydzielaniem dostępem do systemów, analizą logów;
  • Zarządzanie oprogramowaniem na systemach operacyjnych (m.in. serwerów aplikacyjnych, WWW, DNS, FTP, LDAP, PROXY itp.);
  • Administracja infrastrukturą środowisk wirtualnych (m.in. instalacja maszyny wirtualnych, monitoring, skalowanie, optymalizacja);
  • Zarządzanie infrastrukturą IT, utrzymywanie bieżących rozwiązań i implementacja nowych;
  • Współpraca z Działem Developmentu IT w zakresie utrzymywanych systemów i aplikacji;
  • Tworzenie dokumentacji systemów i wdrażanych rozwiązań
  • Opieka nad backup’em według polityki kopii zapasowej obowiązującej w firmie.

Nasze oczekiwania
  • Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Dobrze znasz zagadnienia z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi AIX oraz Linux;
  • Biegle poruszasz się w środowiskach AIX/IBM:  PowerVM, VIOS, LPAR, HMC;
  • Masz doświadczenie z zakresu usług i protokołów: DNS, Serwery WWW, Serwery PROXY, Serwer FTP, SMTP, LDAP;
  • Swobodne poruszanie się w obszarze architektury serwerowej;
  • Posiadasz wiedzę dotyczącą rozwiązań AIX:
  • Posiadasz wiedzę odnośnie infrastruktury sieciowej (LAN, VPN, Model TCP/IP);
  • Znasz języki skryptowe: np. Bash;
  • Masz praktyczną wiedzę odnośnie systemów monitoringu (np. Nagios, Zabbix, check_mk);
  • Angażujesz się w powierzone zadania, jesteś osobą proaktywną i samodzielną;
  • Chętnie się uczysz, rozwijasz i podnosisz swoje kompetencje;
  • Jesteś otwarty/a na pracę w zespole i grasz do jednej bramki.
Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość rozwiązań relacyjnych baz danych (Oracle, MySQL, PostgreSQL);
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem VMware, XEN, Citrix;

Similar offers in your area