Logo Crossweb

Specjalista ds. Content Marketingu

Refreshed: Over a month ago

Key information

Company:

Sky-Shop.pl

Type: Other
Level: regular
City: Cracow, Lodz

formal aspects

Contract type: b2b, employment contract
Salary range: 4 500 - 5 200 net PLN (employment contract)

projects

Type of projects: own product
Product name: Oprogramowanie sklepów internetowych - Sky-Shop.pl

work

Flexible working hours: yes
Occasional remote work: yes

Benefity dla pracowników

Health
  • Opieka medyczna Allianz
  • Ubezpieczenie grupowe na życie
Physical activity
  • Karta Benefit Multisport Plus
Organization of time and place of work
  • Elastyczne godziny pracy
Integration budget
  • Imprezy firmowe, wspólne wyjścia
  • Raz w roku dłuższy wyjazd integracyjny
Event budget
  • Udział w targach branżowych i konferencjach (autorskie wydarzenie Sky-Shop Day)
Development budget
  • Szkolenia dla pracowników
Przestrzeń biurowa
  • Firmowa biblioteczka: dostęp do książek i czasopism branżowych
  • W pełni wyposażona kuchnia (ekspres do kawy, lodówka, mikrofalówka)
  • Miejsce do relaksu: chill pufy, Xbox One
  • Pyszna kawa, herbata, woda mineralna, soki, napoje
  • Słodycze i owoce przez cały tydzień
  • Pizza Day, Fruit Day i inne

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamentowym od 2009 roku z której do tej pory skorzystało ponad 35 000 sklepów internetowych. Aktualnie do naszego Działu Marketingu, szukamy utalentowanego kandydata(/ki) na stanowisko: Specjalista ds. Content Marketingu

Praca stacjonarna lub hybrydowa w Krakowie lub Łodzi.

Opis stanowiska:

Dołączając do naszego zespołu, będziesz mieć duży wpływ na kreowanie jakościowych i skutecznych treści marketingowych, dzięki którym docieramy do naszych obecnych i przyszłych Klientów. Zależy nam na spójnej komunikacji, rozwijaniu wizerunku oraz rozpoznawalności marki. Wszystko po to, abyśmy mogli rosnąć jeszcze szybciej, zwiększając udział w polskim rynku e-commerce.

Aby do nas dołączyć, powinieneś/aś posiadać minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu treści i content marketingu (blog, social media, komunikacja z Klientami, materiały edukacyjne, reklama). Twoja wcześniejsza praca dla marki internetowej (SaaS, e-Commerce lub agencji kreatywnej) będzie istotnym atutem. Idealnie będzie jeżeli rozumiesz, na czym polega tworzenie skutecznych treści zoptymalizowanych pod SEO, a także fajnie jak “umiesz w marketing produktowy” 🙂

Współpracujemy z takimi markami jak: mBank, Google, Facebook, Media-Tech, Grycan, Allegro, InPost czy Ceneo.

Z ciekawostek zdobyliśmy podium w konkursie Ekomers oraz w konkursie eTrade Awards na najlepszą platformę sklepową w Polsce 🙂

Twoje obowiązki:

  • Współpraca z Działem Marketingu i bezpośrednio Marketing Managerem;
  • Tworzenie treści na potrzeby działań wizerunkowych, marketingowych oraz sprzedażowych
  • Aktywny udział w działaniach marketingowych marki
  • Rozwijanie aktywności marketingowych z partnerami Sky-Shop.pl

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w szeroko pojętym content marketingu internetowym oraz w roli osoby tworzącej skuteczne treści wizerunkowe
  • Praktyka w tworzeniu treści na potrzeby: contentu i marketingu usług, social media, SEO/SEM, e-mail marketingu, sprzedaży
  • Doświadczenie w optymalizacji treści pod kątem wyszukiwarek (SEO)
  • Znajomość i umiejętność praktycznego wykorzystania narzędzi i popularnych platform komunikacji (Facebook, LinkedIn, Instagram)
  • Łatwość komunikacji z zespołem i jasne formułowanie myśli
  • Umiejętność analizy informacji z wielu źródeł i wyciągania kluczowych wniosków
  • Duża samodzielność oraz interdyscyplinarność

Mile widziane:

  • Doświadczenie w spółce internetowej (SaaS, e-commerce) lub agencji marketingu internetowego – copy/content specialist;
  • Znajomość narzędzi ułatwiających zarządzanie projektami i zadaniami (np. JIRA, Slack, Confluence);
  • Znajomość narzędzi monitoringu i badania internetu (np. Brand24).

Oferujemy:

  • Pełny etat – Umowa o Pracę lub B2B
  • Premie kwartalne i bonusy
  • Pracę przy jednym z największych projektów e-commerce w Polsce
  • Biuro w Krakowie lub Łodzi
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Ciągły rozwój oraz podnoszenie kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach
  • Cały zespół firmy liczy 50 osób.
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Prywatna Opieka Medyczna i opcjonalne ubezpieczenie grupowe
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypady integracyjne np: paintball, gokarty, kręgle, piwo itp.
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne
  • Chill pufa, Xbox z grami
Rekrutacja online

Respond to this offer

The application will be submitted directly to a person responsible for recruitment
When you send an application with Crossweb, you really help us grow

    Similar offers in your area