Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

SuperBohaker

Company:

Type: Inne
Level: junior
Refreshed: Over a month ago

lokalizacja

City: Remotely

praca

Flexible working hours: yes

Wymagane technologie /narzędzia

Expectations:
Python
Excel
Microsoft
C++
WWW
iOS
Android
JSON
HTML
CSS
Big Data

Opis stanowiska:
Szukamy osób do naszej społeczności, która pomoże nam – dzieciom wykluczonym cyfrowo – zmienić naszą przyszłość. Przy wsparciu SuperBohakerów przeprowadzamy atak na sytuację, w której się znaleźliśmy. Potrzebujemy pomocy w usamodzielnieniu się poprzez dostęp do nowych technologii i kompetencji cyfrowych. Aplikuj i wesprzyj nas na portalu zrzutka.pl

Wymagania:
-połączenie internetowe
-posiadanie konta w banku i chęć przekazania darowizny
-mile widziany mail
-dobre serce i chęci do pomagania

Twoje zadania:
-dawanie nam – Hakersom – szansy na lepszy start w dorosłość dzięki nauce
-umożliwianie przekazywania sprzętu do nauki zdalnej dla tych z nas, którzy wciąż nie mają do niego dostępu

Oferujemy:
-elastyczne godziny wykonywania obowiązków (w zasadzie o każdej porze dnia i nocy, jak tylko przyjdzie Ci ochota)
-praca zdalna – obowiązki możesz wykonywać z każdego miejsca na ziemi, w którym jest internet
-prestiż i wyjątkowe traktowanie z racji objętego stanowiska
-dozgonną wdzięczność naszą oraz wszystkich pracowników fundacji
-poczucie, że Twoja praca ma sens i realne znaczenie

Benefity pracownicze:
-brak dress code – możesz pracować absolutnie tak, jak Ci wygodnie
-brak calli, konferencji i konwersacji online – nie musisz sprzątać mieszkania ani zakładać góry od garnituru
-graficzna identyfikacja – otrzymujesz identyfikator z nazwą stanowiska
-możliwość podzielenia się w swoich mediach społecznościowych wykonywaną pracą i objętym stanowiskiem (+ jako pracodawca zupełnie nie interesują nas treści w Twoich social mediach, nie prześwietlimy Twojego profilu!)
-w sumie Ty sam decydujesz o wynikach rekrutacji

Opis pracodawcy:
Plan ataku i społeczność Hakersów zostały stworzone przez Fundację Sarigato. Wyznajemy ideę life-hackingu, czyli usprawniania i ułatwiania sobie życia. Szansę na to widzimy w branży IT. Brakuje w niej ponad 50 000 specjalistów, a już pierwsza praca, którą można zdobyć bez długoletnich studiów, pozwala na samodzielne utrzymanie.
Fundacja zaczęła w 2016 roku od wsparcia w nauce 20 dzieci z Krakowa, a w 2019 roku działa już w dwóch miastach i uczy 440 Hakersów. Teraz chce to robić na skalę ogólnopolską i hakować przyszłość potrzebujących dzieciaków w kolejnych miejscowościach.

Similar offers in your area

Business Analyst
Online
recruitment
risk management, back-office systems
Katowice + 4 cities
IS Finance Domain Architect
Online
recruitment
Cracow
Tech Leader
Online
recruitment
offer with salary range
Java
Cracow
HR Manager
Online
recruitment
Cracow
IS Business Analyst
Online
recruitment
Cracow
Solution Architect – Assurance solutions