Przejdź do serwisu Crossweb
en
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna.Sprawdź pozostałe oferty.

SAP HANA Developer (zdalnie)

Firma:

7N

Typ: backend
Poziom: regular
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Zdalnie

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b
Widełki: 13 440 - 15 120 (kontrakt b2b)

Główne: Microsoft SQL Server, SAP, Tableau, SAP HANA

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
SAP HANA

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
Karta Multisport
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe: szkolenia, konferencje
Kuchnia
Napoje: kawa, napoje gorące, zimne dla pracowników
Owoce, słodkości dla pracowników
Integracja: wyjazdy, wspólne wyjścia
Parking rowerowy

7N to agent doświadczonych specjalistów IT. Jesteśmy firmą z duńskimi korzeniami o zasięgu globalnym. W ciągu 30 lat działalności dowiedliśmy, że jawny i przejrzysty model finansowy, współpraca wyłącznie z ekspertami w swoich dziedzinach oraz bardzo dobra opieka nad nimi są najlepszym modelem konsultingu IT. Promujemy kompetencje naszych konsultantów u klientów, oferując możliwość uczestniczenia w różnych projektach, dołączając do tego długoterminowość współpracy i zawodową stabilność.

O projekcie

Poszukujemy SAP HANA Developer’a w ramach długofalowej współpracy z software hous’em z branży farmaceutycznej. Firma klienta wyróżnia się na rynku wysokimi standardami narzędziowymi i developerskimi oraz nowoczesną, zwinną organizacją pracy projektowej. Konsultanci 7N uczestniczą w rozwoju licznych aplikacji i serwisów wewnętrznych wspierających biznes, operacje i produkcję.

Celem projektu jest wykorzystanie danych zgromadzonych przez biznes. Dane są zbierane (pobranie od dostawców), łączone z  różnych źródeł w jednym miejscu (hurtownia danych) i później wykorzystywane zgodnie z wolą klienta. Potrzeby są bardzo zróżnicowane.
Wykorzystywane technologie w projekcie: SAP HANA, SSIS, MS SQL Server, Tableau, a także Mulesoft.

Zadania

  • Tworzenie i utrzymywanie procedur, widoków, tabel SAP HANA
  • Opracowywanie i utrzymywanie replikacji danych z innych systemów do hurtowni SAP HANA
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań
  • Tworzenie i modyfikowanie rozwiązań do zarządzania dostępem
  • Dokumentowanie opracowanych rozwiązań
  • Pomoc zespołowi testowemu w przygotowaniach do SAT / UAT
  • Udział podczas kształtowania rozwiązań / POC

Oczekiwania

  • Min. 3 lata doświadczenia w developmencie SAP HANA
  • Duże doświadczenie z rozwojem ETL (preferowane SSIS)
  • Umiejętności optymalizacji zapytań i wydajności
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (międzynarodowe środowisko pracy)
  • Mile widziane zainteresowanie technologiami integracyjnymi (Mulesoft)
  • Mile widziane zainteresowanie narzędziami BI (Tableau)
  • Mile widziana znajomość MS SQL Server

Naszym Konsultantom oferujemy

  • Jawność finansową: wynagrodzenie w wysokości 13 440 – 15 120 PLN (80 – 90 PLN/h) + VAT przy współpracy podwykonawczej, w zależności od poziomu doświadczenia.
  • Przejrzysty model (75/25) rozliczeń. Nasi Konsultanci otrzymują 75% stawki, którą 7N otrzymuje za ich pracę od Klienta – ww. stawki są docelowymi, które otrzyma konsultant.
  • Swobodę we współpracy. Nie mamy w swoich umowach wielu ze spotykanych w branży IT zapisów ograniczających działalność zawodową (np. zapisy lojalnościowe itp.).
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym. Dofinansowujemy szkolenia, certyfikaty techniczne, udział w konferencjach oraz naukę języków obcych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej i karty Benefit Multisport niezależnie od formy współpracy.
  • Współpracę z faktycznymi ekspertami (średni staż zawodowy Konsultanta 7N: 10 lat).
  • Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-agenta. Priorytetowe traktowanie ciągłości projektowej.
  • Liczne (ok. 10-12 w roku) i stojące na wysokim poziomie eventy firmowe (przykład: 7N Kick Off 2019: https://www.youtube.com/watch?v=i5KjJpFBNpI)
czytaj więcej»
#HomeOffice#Developer#SAP