Przejdź do serwisu Crossweb

lokalizacja:

Miasto: Wrocław
Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

Główne: Linux, Oracle Database, PL/SQL

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Oracle Database
Mile widziane:
Linux
PL/SQL

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
karta MultiSport, oraz drużyna sportowa Asseco Active Team
Kursy językowe, w tym stały dostęp do platformy eTutor
Wyjazdy integracyjne
Program kafeteryjny
Szkolenia
Owocowe poniedziałki

Masz doświadczenie w administracji i chcesz rozwijać się w zakresie baz oraclowych? A może oprócz zadań związanych z utrzymaniem chcesz pracować przy wdrażaniu nowych usług? Jeśli tak – zaaplikuj i dołącz do naszego zespołu w Centrum Przetwarzania Danych.

       Twoje zadania na tym stanowisku to administrowanie bazami danych serwerów Oracle w zakresie:

  • Instalacji, konfiguracji, aktualizacji wersji
  • Zarządzania użytkownikami i uprawnieniami
  • Codziennego monitoringu i analizy parametrów pracy baz danych
  • Wdrażania działań proaktywnych na podstawie analizy i monitoringu
  • Diagnostyki incydentów problemów i wdrażania rozwiązań zapewniających stabilną i bezpieczną pracę bazy danych
  • Analizy statystyk i rekomendacji zmian w konfiguracji
  • Backupu i odtwarzania danych

    Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Komercyjne doświadczenie w zakresie administracji bazami danych
  • Znajomość środowiska systemów operacyjnych Linux oraz AIX
  • Umiejętność administrowania bazą danych Oracle SE, EE
  • Znajomość narzędzi backupu i odtwarzania baz danych
  • Umiejętność rozwiązywania incydentów i problemów w środowisku bazy danych
  • Praca zespołowa w złożonych projektach IT

    Mile widziana będzie:

  • Umiejętność analizy i pisania skryptów PLSQL
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.