Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Asseco Starter - Analityk

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: praktyka / staż

formalności

Typ umowy: Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: UML

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Python
R
SQL
UML

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,
Asseco Starter to program stworzony z myślą o studentach i absolwentach, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w Asseco Poland, w ramach jednej z dostępnych ścieżek (programistycznej, analitycznej, testerskiej), zdobywając doświadczenie zawodowe w realnych projektach, pracując pod okiem ekspertów IT. Program obejmuje 3 miesięczny płatny staż, z możliwością przedłużenia w ramach 9 miesięcznego Programu Absolwenckiego. Duże projekty, różnorodne technologie, samodzielne zadania, szkolenia techniczne oraz wsparcie doświadczonych kolegów z zespołu – to nasze wyobrażenie stażu. Myślisz podobnie?

„Sprawdź, czy to Ciebie szukamy!”

Twoje zadania:
  • Będziesz analizować i dokumentować wymagania biznesowe i systemowe
  • Praca z diagramami UML i językiem zapytań SQL
  • Zadania wymagające zaproponowania i wykonania konkretnych rozwiązań
Technologie
  • Język SQL
  • UML i Enterprise Architect
  • Python/R
Rozkład zajęć:
  • 75% analizy biznesowo-systemowej
  • 20% tworzenie dokumentacji analitycznej
  • 5% spotkania zespołu
O Tobie
  • Studiujesz informatykę, matematykę, ekonomię lub kierunek pokrewny (studenci min.3 roku)
  • Szybko się uczysz
  • Jesteś graczem zespołowym
  • Twoja dostępność do pracy to min. 4/5 etatu(w okresie wakacyjnym)
        Dołącz do nas i skorzystaj z tego, co oferujemy Ci w ramach 3 - miesięcznego programu stażowego!
czytaj więcej»
#SQL#uml#bpmn