Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Młodszy Programista Mainframe

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Backend
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Centralny System Bankowy
Główne: Cobol, DB2, MSSQL

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
SQL
unit testing
Mile widziane:
DB2

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Poszukujemy osoby, która będzie pracować w  w zespole programistów odpowiedzialnych za realizację projektu Centralnego Systemu Bankowego (on-line i batch) na platformie Mainframe.
Czym będziesz się zajmować?
  • Wykonywaniem zleconych zadań programistycznych
  • Przygotowaniem i realizowaniem testów
  • Opracowywaniem dokumentacji technicznej
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne (bądź dyspozycyjność do podjęcia pełnoetatowego zatrudnienia będąc studentem)
  • Umiejętność programowania w jednym z języków programowania: C, C++, C#, Java
  • Gotowość do nauki programowania od podstaw w języku Cobol
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows lub Unix
  • Znajomość baz danych np. MS-SQL
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Otwartość na naukę specjalistycznych technologii
  • Znajomość COBOL, JCL
  • Znajomość technologii Mainframe (DB2, CICS)
  • Znajomość zagadnień z obszaru bankowości
czytaj więcej»
#developer#cobol#bank