Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Młodszy specjalista ds. serwisu

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Excel
Windows

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Chcesz rozwijać umiejętności techniczne przy centralnym systemie bankowym - jednym z największych w Europie? A może chcesz dbać o wydajność i bezpieczeństwo aplikacji, z których korzystają miliony użytkowników? Jeśli tak - zaaplikuj i dowiedz się więcej.
Twoje zadania na tym stanowisku to:
  • Wsparcie techniczne w zakresie przetwarzania baczowego środowisk dewelopersko-testowych na środowisku Mainframe (z/os)
  • Monitorowanie wydajności baz danych
  • Migracja i backup oprogramowania
  • Rozwój i utrzymanie narzędzi dla projektu na platformie z/os
  • Zarządzanie środowiskami developersko-testowymi
  • Doradztwo w zakresie wdrożenia nowych narzędzi lub funkcjonalności
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Ogólna znajomość technologii informatycznych
  • Podstawowa znajomość architektury systemów informatycznych, baz danych czy środowiska Windows
  • Umiejętność obsługi arkuszy kalkulacyjnych Exel oraz dokumentów MS Word Mile widziane:
  • Doświadczenie w obszarze systemów Mainframe (z/os)
czytaj więcej»