Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Nazwa produktu: Sektor bankowy
Główne: SQL, Oracle

praca:

Wielkość zespołu: 10+ os.

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL

inne wymagania:

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
karta MultiSport, oraz drużyna sportowa Asseco Active Team
Kursy językowe, w tym stały dostęp do platformy eTutor
Wyjazdy integracyjne
Program kafeteryjny
Szkolenia
Owocowe poniedziałki

Obecnie do zespołu z realizującego projekty dla sektora bankowości poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Wdrożeń. Sprawdź czy ta oferta jest dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować?

  • Prowadzeniem szkoleń i prezentacji u Klienta z dostarczanych rozwiązań
  • Zapoznawaniem się teoretyczne i praktyczne z nowymi rozwiązaniami informatycznymi oraz zmianami do istniejących rozwiązań  dostarczanych Klientom
  • Realizacja prac wdrożeniowych u Klienta w realizowanych projektach (instalacja dostarczanego oprogramowania, asysta przy parametryzacji  i testach akceptacyjnych realizowanych przez Klienta, asysty powdrożeniowe)
  • Dokumentowaniem zrealizowanych prac
  • Współpracą z innymi Zespołami w ramach Firmy w zakresie realizowanych prac wdrożeniowych, w Projektach

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Masz wykształcenie wyższe informatyczne lub ekonomiczne
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 – warunek konieczny
  • Dobrze znasz pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Bezproblemowo samodzielnie potrafisz instalować aplikacje
  • Chcesz i potrafisz prowadzić szkolenia, prezentacje oraz konsultacje dla Klientów
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną i cechuje Cię dokładność
  • Potrafisz skutecznie działać pod presją czasu
  • Jesteś komunikatywny i otwarty

Dodatkowym atutem będzie:

  • Wiedza (kursy, szkolenia, dodatkowe wykształcenie) z zakresu bankowości oraz metodyki nauczania
  • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu projektów wdrożeniowych oraz realizacji szkoleń i prezentacji
  • Staż w pracy w sektorze bankowości
  • Umiejętność programowania (PL/SQL, Java, C++)
  • Znajomość środowiska UNIX
  • Umiejętność administrowania serwerami bazodanowymi, aplikacjami, WWW

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, będącej szóstym producentem oprogramowania w Europie
  • Pracę z wykorzystaniem ciekawych technologii przy ciekawych projektach dla klientów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Wspaniały i przyjazny zespół, który zawsze służy pomocą
  • Nieformalną kulturę pracy zespołowej – mówimy do siebie po imieniu, nie narzucamy sztywnego dress codu, a w kuchni czeka na Ciebie pyszna kawa i owoce
  • Dodatkowe benefity (szkolenia merytoryczne i językowe, opieka medyczna, karta sportowa, program ubezpieczeń grupowych)
czytaj więcej»
#szkolenia#wdrożenia
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.