Przejdź do serwisu Crossweb

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Nazwa produktu: KSI ZUS
Główne: SQL, C, C++, UML

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
C++
SQL
UML
C
Mile widziane:
DB2

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
karta MultiSport, oraz drużyna sportowa Asseco Active Team
Kursy językowe, w tym stały dostęp do platformy eTutor
Wyjazdy integracyjne
Program kafeteryjny
Szkolenia
Owocowe poniedziałki

Chcesz brać udział w rozwoju systemu, zaliczanego do dziesiątki największych na świecie systemów informatycznych? Systemu, który obsługuje 25 mln klientów i rozlicza 1/3 środków finansowych państwa? – jeśli tak, zaaplikuj i dowiedz się więcej. U nas poznasz różne technologie i moduły systemu a efekt Twojej pracy będzie miał wpływ na miliony obywateli.

Czym będziesz się zajmować?
  • Pracami projektowymi i programistycznymi w zakresie aplikacji do obsługi ubezpieczeń społecznych
  • Implementacją rozwiązań
  • Tworzeniem planu testów akceptacyjnych, wydajnościowych, integracyjnych
  • Modelowaniem aplikacji w jęzku UML
  • Dokumentowaniem kodów źródłowych
Co będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty
  • Znajomość zagadnień związanych z relacyjnymi bazami danych (projektowanie struktur, język SQL, optymalizacja, bezpieczeństwo)
  • Znajomość zagadnień programowania strukturalnego i obiektowego
  • Znajomość języka programowania  C/C++
  • Znajomość metodyki UML oraz notacji BPMN

Mile widziana będzie znajomość zagadnień, z którymi pracujemy:

  • Znajomość zagadnień związanych z ubezpieczeniami społecznymi
  • Znajomość narzędzia Enterprise Architect
  • Znajomość platformy tuxedo, bazy danych DB2, platformy i systemu z/OS
  • Doświadczenie w programowaniu w C/C++ na wielu platformach (Windows, Unix, Mainframe)
  • Znajomość  środowiska Java, technologii Spring, Spring Boot, Hibernate, JEE
  • Praktyczna znajomość narzędzi  wspierających automatyzację procesów wytwórczych (automatyczne testowanie, ciągła integracja)

Więcej o samym wdrożeniu Kompleksowego Systemu Informatycznego KSI ZUS, który działa już ponad 20 lat i wciąż się rozwija, przeczytasz tu:

czytaj więcej»
#c/c++#unix#SQL#UML#Tuxedo#Mainframe#DB2#z/OS
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.