Przejdź do serwisu Crossweb

Główne: Docker, Linux, ASP.NET, .NET Core

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 10+ os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
ASP.NET
C#
Mile widziane:
Docker

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
karta MultiSport, oraz drużyna sportowa Asseco Active Team
Kursy językowe, w tym stały dostęp do platformy eTutor
Wyjazdy integracyjne
Program kafeteryjny
Szkolenia
Owocowe poniedziałki

Masz doświadczenie w C# i chcesz rozwijać system wspierający obsługę granic i automatyzujący odprawę osób i towarów?
A może chcesz pracować w nowym projekcie opartym o .NET Core i architekturę microserwisów? Jeśli tak – zaaplikuj i dowiedz się więcej.

        Twoje zadania na tym stanowisku to:

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji opartych o technologię .NET Core 3.1
  • Programowanie usług backendowych opartych o Webserwisy
  • Implementacja testów automatycznych
  • Dbanie o jakość kodu w tworzonych rozwiązaniach
  • Wykonywanie code review we współpracy z innymi członkami zespołuCo będzie Ci potrzebne, aby wykonywać powierzone zadania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w środowisku .NET oraz w programowaniu obiektowym w języku C#
  • Umiejętności programowania w środowiskach webowych, m.in. znajomość technologii: ASP.NET WebAPI, RESTful service
  • Znajomość relacyjnych baz danych, w szczególności PostgreSQL, MS SQL Server (w zakresie dostępu i programowania – SQL)
  • Umiejętność z pracy z repozytorium kodów źródłowych GITMile widziane będzie doświadczenie z technologiami, których używamy w projekcie:
  • Konteneryzacja z wykorzystaniem Docker-a
  • System operacyjny Linux
  • Technologie webowe typu HTML 5, CSS, TypeScript, JavaScript, platformy Angular
  • Narzędzia do Continuous Integration, umiejętność pracy z JIRA
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.