Przejdź do serwisu Crossweb

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Nazwa produktu: mMedica
Główne: SQL, PL/SQL, Delphi
Poboczne: PostgreSQL

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Wielkość zespołu: 10+ os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
Delphi

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
karta MultiSport, oraz drużyna sportowa Asseco Active Team
Kursy językowe, w tym stały dostęp do platformy eTutor
Wyjazdy integracyjne
Program kafeteryjny
Szkolenia
Owocowe poniedziałki

Masz już doświadczenie w programowaniu obiektowym i apetyt na więcej? Chcesz budować swoją karierę w największej polskiej firmie informatycznej, pracując nad rozwijaniem systemów dla branży medycznej? Jeżeli tak, to aplikuj i dowiedz się więcej!

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzeniem nowego i rozwijanie istniejącego oprogramowania, wspomagającego prowadzenie dokumentacji, obsługę pacjenta i organizację pracy w placówkach medycznych
  • Dokumentowaniem prowadzonych prac
  • Wykonywaniem elementów projektu

Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:

  • Min. 1 rok doświadczenia jako programista
  • Bardzo dobra znajomość SQL oraz PL/SQL
  • Umiejętność programowania obiektowego
  • Dobra znajomość środowiska programistycznego Delphi
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne lub pokrewne (ukończony min. IV rok studiów)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole, organizacji swojego czasu pracy, dokładność w realizacji zadań

Mile widziane:

  • Znajomość bazy danych PostgreSQL (ew. ORACLE)
  • Umiejętność projektowania rozwiązań informatycznych
  • Doświadczenie w pracy w metodyce zwinnej (Agile)

Dowiedz się więcej o naszym systemie mMedica: https://pl.asseco.com/sektory/opieka-zdrowotna/przychodnia/mmedica-120/

czytaj więcej»
##delphi
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.