Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Typ: Non Tech
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Łódź
Możliwa praca zdalna 100%: nie

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Excel, back-office systems

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Excel

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna
Ubezpieczenie
karta MultiSport, oraz drużyna sportowa Asseco Active Team
Kursy językowe, w tym stały dostęp do platformy eTutor
Wyjazdy integracyjne
Program kafeteryjny
Szkolenia
Owocowe poniedziałki

Chcesz dołączyć do zespołu sprzedażowego obsługującego klientów z sektora bankowości spółdzielczej? Lubisz kontakt z innymi ludźmi i chciałbyś pracować w obsłudze klienta? Potrafisz łatwo posługiwać się systemami informatycznymi i pakietem Office? Jeśli to brzmi ciekawie – zaaplikuj i poznaj szczegóły.

Czym będziesz się zajmować?
  • Obsługą zamówień od klientów
  • Obsługą systemów informatycznych wspierających prace Zespołu
  • Współpracą z pracownikami Asseco Poland w zakresie:
    • przygotowywania ofert i informacji handlowych
    • przygotowywania umów z klientami
  • Przygotowaniem innych dokumentów na potrzeby realizacji kontraktów
Co będzie Ci potrzebne, aby móc wykonywać powierzone zadania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Word, Excel, PowerPoint, Exchange
  • Umiejętność swobodnego poruszania się po systemach typu CRM
  • Komunikatywność, samodzielność, asertywność
  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problematycznych zadań, gotowość do podejmowania wyzwań

Mile widziane będą:

  • Doświadczenie w pracy z klientami sektora finansowego
  • Znajomość obsługi systemów klasy ERP
czytaj więcej»
##wsparcie sprzedaży##sprzedaż