Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Java/Scala Intern

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Full-stack
Poziom: praktyka / staż

formalności

Typ umowy: Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:własny produkt
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: Angular, Java, Kafka, MongoDB, Redis, Scala

praca

Metodyka pracy: Scrum
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Java
Scala
Mile widziane:
Angular
Kafka
MongoDB
Redis

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Staż letni w  AVSystem Czy chcesz zdobyć doświadczenie w pisaniu solidnego softu w Scali i w Javie? Czy chcesz mieć pewność, że Twój kod nie wyląduje w szufladzie, a będzie wykorzystany przy rozwoju naszych produktów - i nie mówimy tu o ciągłym naprawianiu bugów? Zapraszamy na trzymiesięczny staż do AVSystem - zaczynamy w lipcu! A z najlepszymi chcielibyśmy pracować dłużej;) Jesteśmy ekspertem w obszarze rozwiązań IoT. Od ponad dziesięciu lat dostarczamy produkty do monitorowania i zdalnego zarządzania urządzeniami końcowymi (routery xDSL, LTE, FTTx, routery biznesowe, telefony IP, IPTV, STB, Femtocell itd.) oraz przyrządami wykorzystywanymi w przemyśle na skalę masową. Rozwiązania, które tworzymy pozwalają na wykorzystanie szerokiej gamy protokołów komunikacyjnych, w tym LWM2M, TR-069, OMA-DM, SNMP. Technologie, których używamy w naszych produktach to m.in. Scala, Java, MongoDB, Redis, Kafka, Udash, Angular. Co oferujemy?
  • Mentoring ze strony doświadczonego zespołu, który pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności w krótkim czasie. Prowadzimy wewnętrzne szkolenia produktowe, techniczne oraz ze Scali.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wynagrodzenie w wysokości 4500 zł netto miesięcznie - za pełny etat, skalowane do faktycznego wymiaru.
Kogo poszukujemy? Od Kandydatów oczekujemy przede wszystkim nastawienia na rozwój, poznawanie nowych technologii i umiejętności ich praktycznego zastosowania. Jak wygląda proces rekrutacji? 1. Zgłoszenie na staż przyjmujemy mailowo pod adresem [email protected]. Nie przejmuj się, jeżeli znasz tylko część wymienionych wyżej technologii lub nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego. W CV przedstaw swoje umiejętności i dotychczasowe osiągnięcia najlepiej jak potrafisz. 2. Weryfikacja zgłoszeń - patrzymy dokładnie na każde przesłane CV, a następnie kontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu umówienia krótkiej rozmowy telefonicznej. 3. Zadanie programistyczne - sprawdzamy podstawową wiedzę, sposób myślenia oraz podejście do problemu. Na wykonanie i odesłanie zadania będziesz mieć 1 tydzień. Przekażemy Ci informację zwrotną bez względu na wynik zadania. 4. Jeżeli ten etap przebiegnie pomyślnie zaprosimy Cię do naszego biura na spotkanie, podczas którego porozmawiamy m.in. na temat:
  • Zrealizowanego zadania.
  • Praktycznego zastosowania wybranego języka programowania (Java/Scala - do wyboru).
  • Umiejętności analizy problemów i projektowania rozwiązań.
Zakończenie rekrutacji na staż - 15 czerwca 2019. Rozpoczęcie stażu od 1 lipca 2019. Wyślij swoje CV już dziś! Adres e-mail: [email protected]
czytaj więcej»
#Java#Scala#staż