Przejdź do serwisu Crossweb

Scala/Java Developer

Firma:

AVSystem

Typ: full-stack
Poziom: regular
Odświeżono: 5 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: własny produkt
Nazwa produktu: Unified Management Platform (UMP)
Główne: JavaScript, NoSQL, MongoDB, TCP/IP, Scala, FTP, Java, UDP

praca:

Metodyka pracy: Scrum
Długość sprintów: 2 tyg.
Wielkość zespołu: 6-8 os.
Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Java
JavaScript
MongoDB
Scala
Mile widziane:
NoSQL

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem,

Profity dla pracowników:

Karta Multisport
Szkolenia, konferencje, wydarzenia branżowe
Całkowicie wyposażona kuchnia, lodówki pełne smakołyków
Gorące i zimne napoje
Kuchnia pełna smakołyków, posiłki spożywamy wspólnie w dużej jadalni
Wspólne wyjścia integracyjne
Firmowy parking dostępny dla wszystkich pracowników
Parking rowerowy
Elastyczne godziny pracy
Dowolność w wyborze sprzętu, na którym chcesz pracować

Unified Management Platform (UMP) to flagowy produkt AVSystem, który umożliwia zarządzanie ogromną ilością urządzeń z wykorzystaniem wielu protokołów. Pozwala w elastyczny sposób konfigurować i aktualizować urządzenia, monitorować ich parametry, wykonywać programowalne workflow’y oraz integrować się z systemami klienckimi. Nasze wieloserwerowe, wysokiej dostępności wdrożenia telekomunikacyjne obsługują od setek tysięcy do milionów urządzeń.

Zakres obowiązków/zadania:

Development – zadania przekrojowe od typowo backendowych około-protokołowych i bazy danych do kodu aplikacyjnego i GUI w Javie / Scali :

  • pisanie kodu i unit testów w Scali i Javie
  • review kodu osób z zespołu
  • współpraca z QA oraz Product Ownerem w zespole

Od czasu do czasu współpraca z:

  • Technical Project Managerem przy bieżących zadaniach
  • zespołem Supportowym jako druga linia supportu w ciągu dnia pracy
  • działem Design przy większych zmianach w GUI

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: informatyka, teleinformatyka lub telekomunikacja
  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia
  • Znajomość protokołów sieciowych: IP, TCP, UDP, HTTP, FTP, SSH, Telnet
  • Znajomość zagadnień – bazy danych, system design, programowanie obiektowe, algorytmy i struktury danych, Unix, front-end (podstawy)
  • Technologie webowe – biegłość nie jest wymagana, ale każdy członek zespołu powinien potrafić napisać prosty interfejs użytkownika
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, swobodna komunikacja
  • Chęci do działania i podejmowania inicjatywy
  • Doświadczenie w branży telco będzie dużym plusem
Co oznacza praca z nami?
  • Wyzwania – rozwijany przez nas produkt wysokiej dostępności w rozproszonej, wieloserwerowej architekturze obsługujący miliony urządzeń
  • Dogłębne, hands-on doświadczenie z wieloma protokołami sieciowymi i domeną telekomunikacyjną
  • Wewnętrzne szkolenia ze Scali oraz wewnątrz-zespołowe szkolenia z produktu i technologii
  • Pracę end-to-end z produktem, od pisania kodu, przez wdrożenie, do profilowania aplikacji na produkcji i obserwowanie długoterminowych konsekwencji decyzji technicznych
  • Transparencję w firmie – świadomość procesu i tego, czym się zajmują pozostałe zespoły i jak development łączy się z biznesem
  • Autonomiczność techniczną i rzeczywisty wpływ na nasz produkt i proces

Zgłoszenie trafi bepośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłąjąc apliakcję z Crossjob, bardzo pomagasz nam sie rozwijać