Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Front-End Developer (remote)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Frontend
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b
Widełki: 6000 - 12000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Wykorzystywane technologie/narzędzia:
Główne: CSS3, HTML5, JavaScript, React, React.js, Redux
Poboczne: MongoDB, Node.js, SQL

praca

Metodyka pracy: Kanban, Scrum
Wielkość zespołu: 2-3 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Redux
CSS3
HTML5
JavaScript
React
Mile widziane:
Docker
Node.js
testy jednostkowe i integracyjne
Webpack

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

REKRUTACJA ONLINE

(REMOTE) Front-End Developer

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie w oparciu o ReactJS)
  • Analiza wymagań projektowych
  • Implementacja nowych funkcjonalności w projektach
  • Dbanie o przepływ informacji w projekcie
  • Przestrzeganie dobrych praktyk i dbałość o czystość kodu
  • Udział w sesjach projektowych
  • Sugerowanie usprawnień, refactoring kodu, code review
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript (min. 2 lata doświadczenia)
  • Dobrej znajomości ReactJS (min. 1 rok doświadczenia)
  • Bardzo dobrej znajomości HTML5, CSS3
  • Znajomości SASS
  • Znajomości zagadnienia RWD
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomości standardów i dobrych praktyk
  • Bardzo dobrej znajomości systemu kontroli w wersji GIT
  • Dobrej znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację
  • Umiejętność czytania dokumentacji i dodawania integracji z zewnętrznymi API

Mile widziane kompetencje:

  • Znajomość Node, Angular
  • Znajomość Express.js (middleware, routing, error handling)
  • Znajomość Docker, Webpack
  • Doświadczenie z tworzeniem testów automatycznych

Co mamy do zaoferowania?

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę przy ambitnych projektach ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich, gwarantujemy, że u nas nie będziesz się nudzić i narzekać na brak wyzwań
  • Wspieramy Twój rozwój – zapewniamy dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną – egghead.io, pluralsight, oferujemy zwrot kosztów zajęć językowych z native speakerem, finansujemy certyfikację czy wystąpienia na konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej w dogodnym dla Ciebie miejscu
  • Przejrzyste i uczciwe zasady współpracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy
Proces rekrutacji:
  1. Krótka rozmowa telefoniczna, aby się bliżej poznać
  2. Live coding challenge - zadanie programistyczne na około 30-50 min - zdalnie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie (online)
  3. Rozmowa techniczna z naszym CTO (online)

Szukasz nowych wyzwań? Dołącz do naszego zespołu i pracuj tak, jak lubisz!

czytaj więcej»
#CSS#HTML#node.js#front-end#SQL#frontend#Rest#JavaScript#sass#React JS#Redux#gatsby
Rekrutacja online