Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Full Stack JavaScript Developer

Firma:

Codesushi

Typ: frontend
Poziom: regular
Odświeżono: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków
Możliwa praca zdalna 100%: tak

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę, umowa zlecenie
Widełki: 6 000 - 8 000 zł netto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: JavaScript, Twitter Bootstrap 3, React
Poboczne: Node.js, MongoDB, SQL, REST

praca:

Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 2-3 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
jQuery
Twitter Bootstrap 3
Node.js
React
Mile widziane:
Docker
Angular.js
Webpack

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Wyposażona kuchnia
Kawa, herbata, yerba i inne napoje
Multisport
Parking rowerowy
Gry planszowe, PlayStation
Przyjazne środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
Prysznic

Poszukiwany:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie ReactJS)
  • Udział w sesjach projektowych
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Współpraca z innymi członkami zespołu

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomości HTML + CSS
  • Znajomości LESS i/lub Sass
  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript oraz jQuery
  • Znajomości Twitter Bootstrap
  • Znajomości zagadnienia RWD
  • Znajomości webpack
  • Minimum 1,5 roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane kompetencje:

  • Znajomość podstaw Node.js
  • Umiejętność czytania dokumentacji i dodawania integracji z zewnętrznymi API
  • Znajomość JavaScript Promises
  • Znajomość Express.js (middleware, routing, error handling)
  • Znajomość lub chęć uczenia się NodeJS, AngularJS
  • Znajomość Docker

Co mamy do zaoferowania?

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – znamy stawki rynkowe:)
  • Odpowiednie narzędzia pracy (Mac + dual widescreen setup)
  • Pracujemy nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich, gwarantujemy, że u nas nie będziesz się nudzić i narzekać na brak wyzwań
  • Dobrze wyposażone biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie) – blisko przystanków tramwajowych i kolejowych, zachęcamy także do dojazdu rowerem (dostęp do rowerowni i prysznica), pyszna kawa, herbata, yerba – no limit
  • Wspieramy Twój rozwój – zapewniamy dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną – egghead.io, pluralsight, oferujemy zwrot kosztów zajęć językowych z native speakerem, finansujemy certyfikację czy wystąpienia na konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Dbamy o work-life balance – zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny (PZU), finansujemy w 100% kartę Multisport, organizujemy Sushi friday, dbamy o czyste powietrze w biurze (oczyszczacze powietrza w zimie, klimatyzacja w lecie;)

Szukasz rozwoju zawodowego? APLIKUJ JUŻ DZIŚ

#CSS#HTML#node.js#front-end#SQL#Rest#JavaScript#sass#React JS#less