Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

IT Project Manager (remote)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: PM
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b
Widełki: 6000 - 12000 zł netto (b2b)

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów
Główne: JavaScript, Jira, PHP, React, Symfony

praca

Metodyka pracy: Scrum
Wielkość zespołu: 2-3 os
Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Jira
Mile widziane:
HTML5
PHP
Webdeveloper

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

REKRUTACJA ONLINE

Poszukiwany:

(REMOTE) IT Project Manager

Twoje zadania:
  • Odpowiedzialność za kompleksowe zarządzanie i realizację projektów IT
  • Dbanie o zakres, budżet i harmonogram projektu, kontrola kosztów
  • Dbanie o przepływ dokumentacji i informacji w zespole
  • Utrzymanie dobrej i ciągłej komunikacji w zespole projektowym oraz z klientami
  • Przekazywanie feedbacku, motywacja członków zespołu
  • Dbałość o najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań
Idealny kandydat posiada:
  • Minimum 2 lata doświadczenia przy zarządzaniu projektami, najlepiej w software house lub agencji interaktywnej
  • Doświadczenie w pracy z zespołami programistów w trybie zdalnym
  • Doświadczenie przy zarządzaniu projektami webowymi (technologie takie jak PHP, JavaScript, React etc.)
  • Praktyczne doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (swobodna komunikacja)
  • Niezależność, dobra organizacja pracy, dokładność i odpowiedzialność
  • Znajomość co najmniej jednego narzędzia do zarządzania projektami (np. Jira, Trello itp.)
  • Doświadczenie w pracy z metodologiami Agile (SCRUM)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Potrafi samodzielnie organizować pracę
  • Posiada cechy takie jak dokładność, odpowiedzialność, sumienność
  • Potrafi przekazywać feedback i budować zaangażowanie zespołu
  • Doświadczenie w realizacji projektów opartych na np. WordPress, Drupal, Craft itp.
  • Doświadczenie w realizacji projektów przy użyciu różnych technologii i języków programowania w tym samym czasie
  • Doświadczenie w pracy z klientami zagranicznymi, np. USA, Wielka Brytania, Nowa Zelandia
  • Umiejętność szybkiego uczenia się nowych narzędzi i procesów
  • Portfolio ukończonych projektów
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych
Co mamy do zaoferowania?
  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracujemy nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich, gwarantujemy, że u nas nie będziesz się nudzić i narzekać na brak wyzwań
  • Wspieramy Twój rozwój - zapewniamy dostęp do najlepszych platform szkoleniowych, oferujemy zwrot kosztów zajęć językowych z native speakerem, finansujemy certyfikację czy wystąpienia na konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej w dogodnym dla Ciebie miejscu
  • Przejrzyste i uczciwe zasady współpracy
  • Międzynarodowe środowisko pracy

#Project Manager#Project Management#clients#people management#english
Rekrutacja online