Przejdź do serwisu Crossweb

Możliwa praca zdalna 100%: nie

Widełki: 7 000 - 9 000 zł netto (umowa o pracę)

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów
Główne: JavaScript, React, React.js
Poboczne: Node.js, MongoDB, SQL, Twitter Bootstrap 3, REST

praca:

Długość sprintów: 1 tyg.
Wielkość zespołu: 2-3 os.
Elastyczne godziny pracy: tak
Okazjonalna praca zdalna: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
JavaScript
Twitter Bootstrap 3
React
Node.js
Mile widziane:
Docker
Webpack
testy jednostkowe i integracyjne
Angular

inne wymagania:

Doświadczenie: 3+
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Profity dla pracowników:

Opieka medyczna dla Ciebie i rodziny
Kursy językowe
Wydarzenia branżowe
Wyposażona kuchnia
Kawa, herbata, yerba i inne napoje
Multisport
Parking rowerowy
Gry planszowe, PlayStation
Przyjazne środowisko pracy
Elastyczne godziny pracy
Praca zdalna
Prysznic

Poszukiwany:

Jakie będą Twoje zadania?

  • Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach (głównie ReactJS)
  • Udział w sesjach projektowych
  • Dbanie o wysoką jakość tworzonych rozwiązań
  • Współpraca z innymi członkami zespołu
  • Mentoring, code review innych członków zespołu

Czego wymagamy od kandydatów?

  • Bardzo dobrej znajomości JavaScript
  • Bardzo dobrej znajomości ReactJS
  • Bardzo dobrej znajomości HTML + CSS
  • Znajomości Sass
  • Znajomości Twitter Bootstrap
  • Znajomości zagadnienia RWD
  • Znajomości Webpack
  • Minimum 3-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania dokumentacji i dodawania integracji z zewnętrznymi API
  • Dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Chęć dzielenia się wiedzą

Mile widziane kompetencje:

  • Znajomość Node, Angular
  • Znajomość Express.js (middleware, routing, error handling)
  • Znajomość Docker
  • Umiejętność prezentacji i wystąpień publicznych
  • Doświadczenie z tworzeniem testów automatycznych

Co mamy do zaoferowania?

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole z wieloletnim doświadczeniem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – znamy stawki rynkowe:)
  • Odpowiednie narzędzia pracy (Mac + dual widescreen setup)
  • Pracujemy nad aplikacjami ze złożonym UI oraz ciekawymi graficznie stronami dla znanych marek międzynarodowych i lokalnych firm amerykańskich, gwarantujemy, że u nas nie będziesz się nudzić i narzekać na brak wyzwań
  • Dobrze wyposażone biuro w dogodnej lokalizacji (Krakowskie Zabłocie) – blisko przystanków tramwajowych i kolejowych, zachęcamy także do dojazdu rowerem (dostęp do rowerowni i prysznica), pyszna kawa, herbata, yerba – no limit
  • Wspieramy Twój rozwój – zapewniamy dostęp do najlepszych platform szkoleniowych z wiedzą programistyczną – egghead.io, pluralsight, oferujemy zwrot kosztów zajęć językowych z native speakerem, finansujemy certyfikację czy wystąpienia na konferencjach w Polsce i zagranicą
  • Dbamy o work-life balance – zapewniamy prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny (PZU), finansujemy w 100% kartę Multisport, organizujemy Sushi Friday, dbamy o czyste powietrze w biurze (oczyszczacze powietrza w zimie, klimatyzacja w lecie;)

Proces rekrutacji:

  1. Krótka rozmowa telefoniczna, aby się bliżej poznać
  2. Live coding challenge – zadanie programistyczne na około 30 min, w naszym biurze, lub jeśli wolisz – zdalnie w dogodnym dla Ciebie miejscu i czasie
  3. Rozmowa techniczna z naszym CTO

Szukasz rozwoju zawodowego i nowych wyzwań? Dołącz do nas 🙂

#CSS#HTML#node.js#front-end#SQL#Rest#JavaScript#sass#React JS

Zgłoszenie trafi bezpośrednio do osoby odpowiedzialnej za tę rekrutację
Wysyłając aplikację z Crossjob, bardzo pomagasz nam się rozwijać