Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Analityk Biznesowy (Telco)

Firma:

Comarch

Typ: project
Poziom: regular
Odświeżono: 4 tygodnie temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków, Poznań, Wrocław

formalności:

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o pracę

praca:

Metodyka pracy: Scrum

Wymagane technologie /narzędzia:

Oczekiwane:
GSM
LTE
Mile widziane:
SQL

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom: Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
(np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział
w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Jeżeli jesteś pasjonatem nowych technologii i posiadasz wiedzę biznesową dotyczącą projektowania, budowy i utrzymania sieci teleinformatycznych – ta oferta jest dla Ciebie. Dołącz do naszego zespołu i bierz udział we realizacji projektów wdrożeniowych dla operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie !

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe telekomunikacyjne, informatyczne lub pokrewne
  • Praktyczna znajomość technologii telekomunikacyjnych (takich jak: GSM, 3G, LTE, IP, SGSN, WDM, SDH, EPC, MSS)
  • Doświadczenie w konfigurowaniu urządzeń telekomunikacyjnych
  • Umiejętność modelowania systemów informatycznych z wykorzystaniem UML
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Wysoka samodyscyplina, organizacja pracy własnej
  • Umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Mile widziane
    • praktyczne doświadczenie w planowaniu sieci telekomunikacyjnych
    • znajomość innych języków obcych (hiszpański, portugalski, niemiecki, japoński)
    • znajomość języka SQL, PL/SQL, Oracle
    • doświadczenie w pracy przy tworzeniu systemów informatycznych
    • znajomość metodologii tworzenia systemów informatycznych i inżynierii oprogramowania

TWOJE ZADANIA

  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów informatycznych dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa Zachodnia, Ameryka Południowa, Azja)
  • Analiza dokumentacji producentów urządzeń telekomunikacyjnych
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji kluczowych elementów systemu
  • Zbieranie i opisywanie wymagań funkcjonalnych klienta
  • Kontrolowanie zgodności powstałego systemu w stosunku do wymagań biznesowych
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami

DLA CIEBIE

  • Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym
  • Współpraca z najlepszymi specjalistami w sektorze Telekomunikacyjnym
  • Praktyczne uczestnictwo w wytwarzaniu oprogramowania w metodyce AGILE / SCRUM
  • Możliwość dynamicznego rozwoju kariery w wybranym profilu zawodowym
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności

Jak zostać analitykiem biznesowym? Na czym polega praca analityka?
Przeczytaj artykuł “Analityk biznesowy nie zazna nudy”>>

czytaj więcej»
#telecommunication#analityk biznesowy