Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Analityk IT

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Inne
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Główne: SQL, UML

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
UML
SQL

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Interesuje Cię analiza zagadnień biznesowych?  Wykazujesz zainteresowanie pracą w sektorze IT oraz potrafisz przełożyć oczekiwania biznesowe klienta na język techniczny? Jeśli tak, dołącz do nas! Do naszych zespołów poszukujemy proaktywnych i odważnych w działaniu kandydatów otwartych na nowe doświadczenia zawodowe w branży IT. Jako Analityk będziesz brać udział w procesie projektowania nowych rozwiązań biznesowych. PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne: informatyka, telekomunikacja, matematyka, statystyka)
  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość:
    • budowy systemów opartych o architekturę wielowarstwową
    • narzędzi do modelowania procesów BPML, UML
    • metodyk zwinnych
    • relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
  TWOJE ZADANIA
  • Udział w procesie projektowania produktów w ujęciu funkcjonalnym i biznesowym
  • Analiza wymagań dla rozwiązań realizowanych dla klientów
  DLA CIEBIE
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem o międzynarodowym zasięgu
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Kameralne pokoje, brak gorących biurek (znajdziesz miejsce na paprotkę czy swój ulubiony kubek)
czytaj więcej»
#analyst#SQL#system analyst#Business Analyst#UML#BPMN