Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Analityk (IT/Telekomunikacja/IoT)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Analytics
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

praca

Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Confluence
Jira

inne wymagania

Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Internet Rzeczy (IoT) to przyszłość: Smart Home, Smart Metering, Asset Tracking, Automotive, Industry 4.0, Smart Lightning, Healthcare, ... a ilość zastosowań ciągle tylko rośnie. Rozwiązania IoT można znaleźć wszędzie - od obroży psa, przez samochody, po największe fabryki. Część z nich jest już zapewne w Twoim domu (np. zdalny odczyt licznika) czy otoczeniu (np. tablice świetlne z czasem przyjazdu komunikacji miejskiej), a to dopiero początek. Wszystkie te urządzenia trzeba podłączyć do sieci i dostarczyć im odpowiednie (dopasowane do zastosowania) usługi telekomunikacyjne, dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo i niezawodność. Jest to obszar niesamowitego rozwoju dla operatorów telekomunikacyjnych, którzy potrzebują innowacyjnego oprogramowania do obsługi tego biznesu. O naszym systemie można poczytać na naszej stronie. W tej dziedzinie jesteśmy światowym liderem, a z naszej platformy korzystają najwięksi gracze (Deutsche Telekom, A1 Telekom Austria Group, Saudi Telecom Company, Sunrise, America Movil) na całym globie (Europa, Bliski Wschód, Ameryki). Pracujemy jednocześnie nad wieloma nowymi projektami, kolejnymi wersjami oprogramowania dla obecnych klientów jak i utrzymujemy i rozwijamy działające już wdrożenia. Jesteśmy szybko rosnącym działem, w którym ambitni i zmotywowani ludzie znajdą przestrzeń do bardzo szybkiego rozwoju kariery. W wielu obszarach poszukujemy osób chcących dołączyć do naszego zespołu i stać się częścią siły, która sprawi, że kolejne projekty w ekscytującym obszarze IoT ujrzą światło dzienne. PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe związane z IT, zarządzaniem lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji i zadawania trafnych pytań
  • Szybkie wyciąganie wniosków i łączenie faktów oraz zależności
  • Dociekliwość i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość podstawowych zagadnień IT, aby skutecznie adresować potrzeby biznesowe w rozmowach z programistami
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoimi zadaniami i ich priorytetyzacji
  • Mile widziane:
    • Znajomość zagadnień branży telekomunikacyjnej i/lub Internet of Things
    • Znajomość narzędzi Confluence i Jira
    • Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych
    • Doświadczenie w tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji projektowej (HLD / LLD)
    • Doświadczenie w roli analityka wiodącego
TWOJE ZADANIA
  • Uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami klienta w celu poznania i zrozumienia wymagań biznesowo-funkcjonalnych wynikających zarówno z kontraktu, jak i bezpośrednio z potrzeb klienta przedstawionych w dalszym etapie projektu
  • Dokumentowanie wymagań oraz precyzyjne opisywanie obszarów, które mają być zrealizowane
  • Nadzór, by proponowane przez Comarch rozwiązanie spełniało oczekiwania klienta i dostarczało oczekiwaną wartość
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów oraz szkoleń wewnętrznych demonstrujących nowe funkcjonalności systemu
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami
DLA CIEBIE
  • Doskonała atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Bardzo duże możliwości rozwoju – zarówno kompetencji technicznych jak i dziedzinowych
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego - możliwość zmiany roli/stanowiska i odkrycia nowych pasji i potencjału
  • Ciekawe zadania i wiele wyzwań w innowacyjnym obszarze IoT
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach rozpoznawalnych na rynku
  • Realny wpływ na prowadzone projekty i wytwarzane produkty, coraz mocniej kształtujące otaczającą nas rzeczywistość
  • Stabilna praca w odnoszącej światowe sukcesy polskiej firmie
  • Elastyczny czas pracy
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
czytaj więcej»
#Telecommunication#Business Analyst##comarch##IoT
Rekrutacja online