Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Analityk w zespole Business Intelligence

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: Analytics
Poziom: junior

formalności

Typ umowy: Umowa o pracę

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
MSSQL
Mile widziane:
Excel

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Jesteś zainteresowany tematyką Business Intelligence? Chciałbyś pracować z największymi firmami na świecie? Jeśli chcesz lub masz doświadczenie w pracy z klientem i wyróżnisz się myśleniem analitycznym – dołącz do nas! Zapraszamy do zespołu Comarch Business Intelligence, gdzie będziesz miał szansę rozwijać swoje umiejętności przy realizacji projektów dla klientów z wielu branż.  Tworzymy rozwiązania dedykowane dla różnych obszarów biznesowych, specjalizujemy się w rozwiązaniach analitycznych dla: systemów lojalnościowych (klienci branży Retail, Travel lub paliwowej), klientów z branży Telco, ERP czy IoT. Realizujemy projekty oparte o technologie i oprogramowanie największych światowych dostawców jak i również o swoje własne produkty. Poszukujemy proaktywnej, dobrze zorganizowanej i komunikatywnej osoby, która będzie umiała przełożyć oczekiwania raportowe klienta na konkretne wymagania techniczne. Do Twoich obowiązków będzie należeć analiza potrzeb klienta oraz wsparcie merytoryczne, analiza danych, rozbudowa warstwy integracyjnej, czy tworzenie raportów i dashboardów. Nie czekaj, aplikuj już dziś! PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, matematyczne lub informatyczne, mile widziani studenci ostatniego roku studiów
  • Znajomość:
    • podstawowych zagadnień relacyjnych baz danych
    • metodyk prowadzenia projektów informatycznych, np. Prince, PMI
    • podstaw budowy hurtowni danych dodatkowym atutem
    • T-SQL, MS SQL będzie dodatkowym atutem
    • języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
TWOJE ZADANIA
  • Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów Business Intelligence oraz hurtowni danych dla klientów polskich i zagranicznych
  • Analiza potrzeb klienta
  • Projektowanie rozwiązanń
  • Konfigurowanie danego systemu: pomoc przy dostosowywaniu systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • W późniejszym etapie: prowadzenie projektów wdrożeniowych
DLA CIEBIE
  • Udział w  projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie (np. USA, Japonia, Argentyna, RPA, Polska czy Europa Zachodnia)
  • Praca w międzynarodowym środowisku w młodym i dynamicznym zespole
  • Współpraca z doświadczonymi konsultantami i ekspertami z obszaru Businesss Intelligence
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Realny wpływ na rozwój narzędzi do raportowania i produktów Comarch BI
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość pracy zdalnej w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Szkolenia onboardingowe adoptujące do nowych obowiązków
czytaj więcej»
#analyst#analitykaBI