Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Business Development Manager (Healthcare)

Firma:

Comarch

Typ: Non Tech
Poziom: senior
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Katowice, Kraków, Lublin

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:

Profity dla pracowników:

Indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Udział w imprezach integracyjnych oraz sportowych
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Możliwość wyjazdów zagranicznych
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie

Numer referencyjny: BDM/MED
Katowice, Kraków, Lublin

Wymagania:

  • minimum rok doświadczenia w sprzedaży rozwiązań ICT lub rozwiązań technicznych/diagnostycznych w branży medycznej
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista
  • znajomość prawa z zakresu zamówień publicznych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
  • prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

  • sprzedaż rozwiązań IT dla branży medycznej
  • realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • budowanie długofalowej współpracy z klientami
  • identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy z klientami
  • realizacja działań marketingowych i promocyjnych firmy
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy wśród klientów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • przyjazną atmosferę pracy
  • samodzielność w działaniu
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • oferowanie innowacyjnych rozwiązań
  • wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji oraz premię zależna od osiąganych wyników
  • możliwość dynamicznego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i warsztatach
czytaj więcej»
##pracaComarch##medycyna##BDM