Przejdź do serwisu Crossweb

Dodano: 6 dni temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: GIT, React

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
GIT
React
SPA
Mile widziane:
TypeScript
TDD

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe

Profity dla pracowników:

Indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Udział w imprezach integracyjnych oraz sportowych
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Możliwość wyjazdów zagranicznych
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie

Wymagania:

  • Znajomość React i standardów budowy aplikacji SPA
  • Kreatywność, analityczne myślenie i systemowe podejście do rozwiązań IT
  • Umiejętność pracy w zwinnym środowisku projektowym
  • Znajomość narzędzi do zarządzania repozytorium kodu (Git, Gerrit)
  •  Otwartość na rozwój i dzielenie się wiedzą

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość TypeScript
  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych (TDD)
  •  Znajomość zagadnień związanych z architekturą Microserwisów,

Obowiązki:

  •  Tworzenie i rozwój aplikacji webowych związanych z sektorem Healthcare
  •  Przygotowywanie komponentów UI
  •  Współpraca z projektantami UX/UI

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
  • Opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
  • Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
  • Darmowy nielimitowany dostęp do specjalnie przygotowanej strefy rekreacyjnej zarówno dla pracowników jak i ich rodziny (siłownia, basen, sauna)
czytaj więcej»
##reactjs##front-end developer##react##pracaComarch
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.