Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Inżynier DevOps (e-Zdrowie)

Firma:

Comarch

Typ: DevOps
Poziom: regular
Dodano: Ponad miesiąc temu

lokalizacja:

Miasto: Kraków

Typ umowy: kontrakt b2b, umowa o dzieło, umowa o pracę, umowa zlecenie

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
Linux
C#
Windows
.NET
Mile widziane:
Docker
Kubernetes

inne wymagania:

Doświadczenie: 2+
Wykształcenie: wyższe
Język obcy: angielski
Poziom:

Profity dla pracowników:

Indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Udział w imprezach integracyjnych oraz sportowych
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Możliwość wyjazdów zagranicznych
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie

Profil pracownika:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
  • Wiedza z zakresu języka programowania C# i platformy .NET
  • Znajomość sieci TCP/IP
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux lub/i Windows
  • Mile widziana znajomość Kubernetes i Docker

Obowiązki:

  • Tworzenie i automatyzacja procesów Continous Integration i Continous Deliver
  • Optymalizacja procesów rozwoju oprogramowania w celu minimalizacji przerw w pracy usług
  • Utrzymanie projektowej infrastruktury serwerowej

Oferujemy :

  • Udział w ciekawych projektach z zakresu IT dla medycyny
  • Pracę z wykorzystaniem nowych technologii
  • Zapewniamy możliwość decydowania o warsztacie pracy, narzędziach, kierunkach rozwoju produktu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny czas pracy, szkolenia, ścieżkę rozwoju zawodowego
  • Współprace z doświadczonymi specjalistami
  • Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
  • Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń