Przejdź do serwisu Crossweb

Inżynier kontroli jakości oprogramowania/ Tester

Firma:

Comarch

Typ: QA
Poziom: regular
Dodano: 2 tygodnie temu

Miasto: Białystok, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Poznań, Łódź

formalności:

Typ umowy: umowa o pracę

projekty:

Typ projektów: projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Java, SQL, Selenium, Linux, JMeter, Jira, testy jednostkowe i integracyjne

praca:

Elastyczne godziny pracy: tak

Wymagane technologie/narzędzia:

Oczekiwane:
SQL
Jira
Linux
Mile widziane:
Java
Selenium

inne wymagania:

Doświadczenie: 1+
Wykształcenie: wyższe

Profity dla pracowników:

Indywidualny program rozwoju wraz z planem szkoleń
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Udział w imprezach integracyjnych oraz sportowych
Praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
Możliwość wyjazdów zagranicznych
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla największych i najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie

Numer referencyjny: IKO/TREK

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (również studenci ostatnich lat)
  • znajomość metodyki wytwarzania oraz testowania oprogramowania
  • znajomość narzędzi wspomagających testy automatyczne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
  • skrupulatność
  • mile widziana znajomość jednego z języków programowania C; C++; Java SE; C#

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie, analiza i utrzymanie manualnych oraz zautomatyzowanych testów oprogramowania
  • projektowanie nowych testów i rozwijanie systemu zautomatyzowanych testów
  • tworzenie specyfikacji i dokumentacji testowej
  • testowanie: testy funkcjonalne (w oparciu o wymagania, w oparciu o procesy biznesowe), testy akceptacyjne
  • tworzenie testów automatycznych
  • kreatywne rozwiązywanie problemów związanych z powierzonymi zadaniami
czytaj więcej»
##pracaTester##comarch##pracaComarch
Aplikując, powołaj się proszę na Crossjob - to dla nas ważne.