Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Inżynier Systemowy DevOps - Business Support Systems

Odświeżono: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: DevOps
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Linux
Poboczne: Docker, Kubernetes, SQL

praca

Elastyczne godziny pracy: Tak

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Linux
Mile widziane:
CI/CD
Docker
Kubernetes

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Wykorzystanie w pracy:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji,

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Czy zastanawiałeś się kiedyś jak działa XaaS? Jak buduje się platformy do działania maszyn wirtualnych? Jak powstają środowiska i procesy na podstawie których rozwijane są projekty informatyczne? A może już masz doświadczenie w tych obszarach i chciałbyś spróbować swoich sił w pracy dla branży telekomunikacyjnej? Jesteśmy zespołem pracującym na styku infrastruktury oraz R&D, pomiędzy wymaganiami a ich realizacją. To tutaj, z racji łączenia wielu dziedzin, od HW, przez OSy oraz zrozumienie wymagań biznesowych aż do przygotowania procesów CI/CD, powstają, docierają się i dojrzewają idee z obszaru DevOps. PROFIL PRACOWNIKA
  • Absolwent lub student kierunków informatycznych bądź pokrewnych
  • Osoba ceniąca możliwość rozwoju i doskonalenia nabytych w trakcie studiów umiejętności (zapewniamy wsparcie podczas zdobywania niezbędnych umiejętności na pierwszym etapie pracy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Gotowość do podejmowania wyzwań i poszerzania swojej wiedzy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność w poszukiwaniu rozwiązań problemów
  • Znajomość:
    • systemu operacyjnego Linux  (praca w konsoli)
    • podstaw relacyjnych baz danych oraz języka SQL (Oracle, PostgreSQL)
  • Mile widziana znajomość zagadnień:
    • z wirtualizacji (docker, kubernetes)
    • CI/CD (Gitlab, Nexus, Bamboo/Jenkins)
TWOJE ZADANIA
  • Udział w procesie powstawania oprogramowania
  • Współpraca przy instalacji środowisk developerskich i klienckich
  • Uczestnictwo przy tworzeniu procesów CI/CD
  • Instalacje oraz wymiana urządzeń w serwerowni
  • Współpraca z przedstawicielami klienta przy ustalaniu stosu narzędziowego
  • Monitorowanie istniejącej infrastruktury
DLA CIEBIE
  • Szeroki zakres zadań, od pracy w serwerowni przez czysto techniczne tematy związane z wirtualizacją i automatyzacją instalacji, aż po uczestnictwo w zespołach projektowych i kontakt z klientem
  • Duże możliwość rozwoju, zarówno wewnątrz zespołu (szkolenia wewnętrzne) jak i dedykowane szkolenia z wybranych obszarów związanych z naszym profilem obowiązków w centrum szkoleniowym
  • Praca w bardzo ciekawym obszarze telekomunikacji, w zespole z szerokim wachlarzem zadań
  • Możliwość wyjazdów do klientów zagranicznych w ramach realizacji projektów
  • Praca przy systemach wspierających korowy biznes operatorów telekomunikacyjnych
  • Po okresie wdrożenia - praca hybrydowa
  • Elastyczne godziny pracy
  • System płatnych poleceń pracowniczych
  • Brak dress code’u
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem – naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
czytaj więcej»
##DevOps##comarch##Linux
Rekrutacja online