Logo Crossweb

Logowanie

Nie masz konta? Zapomniałem hasła

Przypomnij hasło

close Wypełnij formularz.
Na Twój adres e-mail zostanie wysłane link umożliwiający zmianę hasła.
Niestety ta oferta pracy jest już nieaktualna. Sprawdź pozostałe oferty.

Inżynier Wymagań (Analityk Biznesowy IT)

Dodano: Ponad miesiąc temu

Podstawowe informacje

Typ: PM
Poziom: regular

formalności

Typ umowy: b2b, Umowa o dzieło, Umowa o pracę, Umowa zlecenie

projekty

Typ projektów:projekty dla klientów, własny produkt
Główne: Jira

Wymagane technologie /narzędzia

Oczekiwane:
Jira

inne wymagania

Wykształcenie: wyższe techniczne
Język obcy: angielski
Poziom:
Zastosowanie: czytanie dokumentacji, kontakt z klientem, zespół międzynarodowy,

Benefity dla pracowników

Zdrowie
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
Budżet integracyjny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Budżet eventowy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia (np. Mundial Comarch, Comarch ONrun/ONbike)
Budżet rozwojowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, konferencje)
  • Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
  • Praca przy międzynarodowych projektach dla największych światowych marek Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów
Czy wiesz czym charakteryzuje się analiza biznesowa? Umiesz rozmawiać z klientem, badać jego potrzeby i przekładać je na rozwiązania możliwe w ramach istniejącego produktu? Chcesz pracować w prestiżowych projektach związanych z Internetem Rzeczy (IoT) oraz wspomagać realizację celów biznesowych operatorów telekomunikacyjnych na całym świecie? Dołącz do zespołu IoT Connect i pomóż nam rozwijać system obsługujący miliony kart SIM! PROFIL PRACOWNIKA
  • Wykształcenie wyższe związane z IT, zarządzaniem lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność prowadzenia efektywnej komunikacji i zadawania trafnych pytań
  • Szybkie wyciąganie wniosków i łączenie faktów oraz zależności
  • Dociekliwość i rozwiązywanie problemów
  • Znajomość podstawowych zagadnień IT, aby skutecznie adresować potrzeby biznesowe w rozmowach z programistami
  • Umiejętność efektywnego zarządzania swoimi zadaniami i ich priorytetyzacji
  • Mile widziana znajomość:
    • zagadnień branży telekomunikacyjnej i/lub Internet of Things
    • narzędzi Confluence i Jira
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w:
    • pracy w projektach międzynarodowych
    • tworzeniu i utrzymywaniu dokumentacji projektowej (HLD / LLD)
    • roli analityka wiodącego
TWOJE ZADANIA
  • Uczestnictwo w spotkaniach z przedstawicielami klienta w celu poznania i zrozumienia wymagań biznesowo-funkcjonalnych wynikających zarówno z kontraktu, jak i bezpośrednio z potrzeb klienta przedstawionych w dalszym etapie projektu
  • Dokumentowanie wymagań oraz precyzyjne opisywanie obszarów, które mają być zrealizowane
  • Nazdór, by proponowane przez Comarch rozwiązanie spełniało oczekiwania klienta i dostarczało oczekiwaną wartość
  • Przeprowadzanie szkoleń dla klientów oraz szkoleń wewnętrznych demonstrujących nowe funkcjonalności systemu
  • Współpraca z projektantami, programistami i testerami
DLA CIEBIE
  • Udział w międzynarodowych projektach dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie (Szwajcaria/Austria/Meksyk)
  • Możliwość realnego wpływu na rozwój produktu IoT Connect
  • Możliwość kształtowania kierunku rozwoju biznesowego produktu na bazie bezpośredniego kontaktu z klientem i znajomości jego oczekiwań, potrzeb, problemów i wyzwań
  • Bezpośrednia możliwość nauki i pracy z systemem opartym o nowe technologie świata IT
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o którą dbamy przykładowo poprzez organizację imprez integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
czytaj więcej»
#analyst#analityk biznesowy##comarch